Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2009, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu: İnanılmaz bir olay 100%100 Gerçek

Merhabalar asıl amaç bişiler öğrenin ve sizin böle kötü anınız varsa anlatın.

Şimdi bizim yan komşuun kızı evlendirdiler.Düğün dernek son gün.Pazar günü saat 6 7 gibi o sularda akşam...İşte düğün devam ediyor.İşte kaza haberi geldi.Bizim evin hemen az ilerisinde parkın orda.Bir adam çarpılmış.Oda bizi karşı komşu sayılır.Neyse ama çarpan evlenen kızın kocası.Yani yeni damat.adam 50 km sınırı olan yerde 150 yapıyor.Sebeb kız halı eksik onu alın demiş xD.Adam ölmesin mi öldü bile.Oğlana 1 hafta süre.Ne yapacaksan yap o sürede ( Laughing ) İşte bu pazar süre bitecek.Direk mahkeme.Kaç yıl veririler bilinmyor.Ama ölen adamın ailesine parar verip bu işi halletceklermiş.Kızın babası zengin.Ne tanıdıgı varsa getirtmiş ama yok oğlan hapse girecek...

size bu nası bişi? sizin böle anılarınız var mı)
Mesaj29.07.2009, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmamı herkesin başından geçmiştir Very Happy şimdi size benim başımdan geçen yaşanmış bir olayı anlatayım Very Happy sırlar dünyası gibi xD

ben ortaokul 7'ye giderken tee kac sene önce...bir sabah uyandım bi baktım saat 8.30 xD (8.30da giriş zili) ne kahvaltı ne birşey giyindiğim gibi taktım çantamı koluma Very Happy tenefüste farkettimki harçlığımı yanıma almamışım Mr. Green dedim bari öğlen tenefüsünde eve gider doyuurum karnımı Very Happy ama nasıl açım hiç derste dinleyememiştim sonunda öğlen olmuştu ve eve yorgun yorgun aç aç gidiyorum Very Happy annem,babam calısıyor(bu devirde böle xD) eve vardım elimi cebime attım bi anammmm anahtar yok ne b** yicektim şimdi ? dedim Allah sınıyormu ne yapıor tübe tübe Rolling Eyes sonra dedim en azından komşulardan filan para alımda anam eve gelince veririm diye düşündüm...tüm daireleri gezdim ya açmıorlar yada evde yoklar bilmiyorum kimsede tık yok :S ölede açım ki...
dedim napcam yaf :S(kendi kendime Very Happy ) artık gözümü kararttım dedim kırayım kapıyı Very Happy (zaten dandikti xD aradan cıksın Mr. Green ) denedim denedim yok tık yok Very Happy öğle tatili bitiyordu ve ben açlıktan bayılacam nerdeyse ümidi kestim ve okula doğru yol arıyorum ve kara kara düşünüyorum kendi kendime yolun yarısı bitti anammm oda ne? yolda tam tamına 5 TL Mr. Green valla etrafıma baktım kimse yok sonradan bi amca geçti caddeye doğru (hiçte bizim oralarda görmedim) dedim hızırmı ben bi telaş Very Happy ayaklarım titriyor ayriyetten o kadar sevinçliyimki... gittim bir güzel doyurdum karnımı o gün bu gün ne parayı unutuyorum nede anahtarı Mr. Green THE END Razz
Mesaj30.07.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

hehe komediye bak.
Mesaj30.07.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tekfurdağ
yolda tam tamına 5 TL valla etrafıma baktım kimse yok

diye bir söz geçiyor ! Yanılıyorsun yukarda bir ALLAH var.. Bu arada yaşadığın olay trajikomik bir olay =)
Mesaj30.07.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
@tekfurdağ
yolda tam tamına 5 TL valla etrafıma baktım kimse yok

diye bir söz geçiyor ! Yanılıyorsun yukarda bir ALLAH var.. Bu arada yaşadığın olay trajikomik bir olay =)

etrafımda kimse yoktu yukarda Allah olduğunu bende biliyorum
Mesaj30.07.2009, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

heheh Mr. Green adam biri bizede yarde bulduğu 5 TL yi verdi bizde yedik Mr. Green

Mesaj30.07.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hyperend

ahmet dostum valal bişey anlamadım gece olduğundan mı nedir xd

@tekfurdağ

ehehe xd keşke bende acıksam yaw bi gun bişey yemiyim hiç acıkmıyorum xd
Mesaj30.07.2009, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:
@hyperend

ahmet dostum valal bişey anlamadım gece olduğundan mı nedir xd

@tekfurdağ