Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.07.2009, 23:49 (UTC)    
Mesaj konusu: iyi akşamlar...site resimleri hakkında bir sorum olacak?

herkes buradayken sorim şuan lazımda Smile şimdi ben tüm resimlerimi imageshack.us'tan upluyorum fakat bazı sitelerde görüyorumki webme.yani kendi sitesinden uplamış bunun bi yararı varmıdır yoksa farkedermi Smile?
Mesaj30.07.2009, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

(: Imageshack sitesi kapatılırsa resimleriniz biter!
yada ımageshack resminizi silebilir bu durumda resminiz tasarım resmi ise tasarımı bozar!
yani işte site içerik resimlerini fotoğraflar vb. ımageshackten upload edeblirsiniz sorun yaratmaz!
fakat tasarım resimlerinizi (kalıcı resimlerinizi) bs den upload edin derim (: birde alıntı mevzusu var tabi (: imageshackte alıntı yaparlarsa sizin olduğunu kanıtlayamazsınız fakat bs den upload ettiğiniz bir resmi çalarlarsa orda webme/siteadi şeklinde olduğu için kanıtlarsınız (: İyi Günler Umarım Cevabım Aydınlatıcı Olmuştur!
[/b]

Mesaj30.07.2009, 23:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabii fark eder. imageshack.us daha yavaş ve her zaman korkun olur ya resimleri silerlerse diye.Bize 1gb lık yer verilmişken neden başka sitelerle uğraşalım Razz
Mesaj30.07.2009, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

haklısınız şimdi tüm resimleri tekrardan upluom Very Happy
bende diom benim kapasite niye dolmuyor Very Happy 1024 mb hakkın var dioR Very Happy
Mesaj31.07.2009, 01:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

baya zamanımı aldı ama bitti sonunda tüm resimler artık benim Very Happy
Mesaj31.07.2009, 01:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun (:

Mesaj31.07.2009, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagesjack yavaş mı! hayır kkesinlikle değil...İmageshack resimleri silebilir ama benm 1 yıldır resimlerim duruyor...Üye olup resim yüklersen silinmez...
Mesaj31.07.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
imagesjack yavaş mı! hayır kkesinlikle değil...İmageshack resimleri silebilir ama benm 1 yıldır resimlerim duruyor...Üye olup resim yüklersen silinmez...

olsun ne olur nolmaz hem üyede değildim artık tüm resimleri benim depomdan upluom Very Happy