Forum'da ara:
Ara

İşletme mi? Kamu Mu??
İşletme
  50%
[ 2 ]
Kamu
  50%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2009, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu: işletmemi Kamu mu???? :D

slm herkese arkdaşlar.
Açık öğretim yazcam ama karar veremedim...
Sizce işletmemi yazıyım yoksa kamu yönetimini mi yazıyım???
Yorumlarınızı bekliyorum.. =)
Mesaj01.08.2009, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu senin geleceğinle alakalı. Bunu başkalarına sorarak değil kendi isteğine göre seçim yapmalısın Wink
Mesaj01.08.2009, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hcegraphics yazmış:
Bu senin geleceğinle alakalı. Bunu başkalarına sorarak değil kendi isteğine göre seçim yapmalısın Wink

Zaten sen yap demiyorum ki secimimi Confused !!!!!!!!!!!!!

Yorum yap bilgi ver ben kendime göre yapcam sonra secimimi ztn .. Ona göre yönlendircem kendimi..
Mesaj01.08.2009, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

x-7urk yazmış:
hcegraphics yazmış:

Zaten sen yap demiyorum ki secimimi Confused !!!!!!!!!!!!!

Yorum yap bilgi ver ben kendime göre yapcam sonra secimimi ztn .. Ona göre yönlendircem kendimi..

Eğer sana yön veren yorumlar olursa sen düşüncenden vaz geçip diğer bir mesleğe mi yöneleceksin? Ya hayat yolunda gerçek bir amacın yok, ya da hit almak veya geyik yapmak için bu konuyu açıyorsun.. Garip geldi bana..
Mesaj01.08.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizim insanlar niye böle yaf.. tmm yardım yorum isstemiorum aq yapmayın.ne insanlarsnız ha.kapatılsın konu
Mesaj01.08.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

x-7urk yazmış:
bizim insanlar niye böle yaf.. tmm yardım yorum isstemiorum aq yapmayın.ne insanlarsnız ha.kapatılsın konu

kamu hakkında bilgim çok değil ama işletme her sene çok mezun veriyor kamuyu seç Mr. Green
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Önceki mesajları göster: