Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2009, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu: doamin ve reklam

selam aleykum kurbaN BEN menzililahileri.tr.gg nin sahibi vallahi ulasabilcek yetkili bulamadım buraya yazdım ben suan bir abimiz için bir site çalısmasına girdim fakat biz onun icin iki sey düşünüyoz bu b.s reklamlarını nasıl iptal ettirebilirriz satın alma gibi gibi bişeyimiz varmı alanı bir de buradan doamin satısı oluıyormu selin ablacıgımSmile www.alikiris.tr.gg
Mesaj05.08.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Şimdilik teknik ekibimiz tarafından planlanan ve gerçekleştirilmesi için uğraşılan öneriler şunlardır.

Bunlar kisaca:

Silinen sitelerin kendilerinin girip sebeplerini ögrenebilmeleri, actirabilmeleri

Tüm tr.gg sitelerinin kendilerini kategorilere göre kayit ettirebilecekleri bir tarz topliste ve bu liste icinde site sahipleri tarafindan verilmis bilgilere göre bir tr.gg arama motoru

Forum ekstrasinin gelistirilmesi

Linklerde olusan özel karakterler sorununun giderilmesi

Üyelik sistemi

RSS-Feeds

Kullanilmayan site isimlerin degerlendirilmesi

HTML-Editor gibi bir CSS-Editoru, ya da en azindan bircok CSS özelliginin form seklinde arttirilmasi

Ziyaretcilerin resim ekleyebilmesi

ÖM sisteminin gelistirilmesi

Server ve sistem hizlarinin optimasyonu

Degisim icerisinde bulunan sitelerin hemen yayina sokulmamasi secenegi

Codlardaki web stadandartlarina uyumsuzluk hatalarinin kaldirilmasi

>>>>Domain, reklam kaldirma gibi ücretli ekstralarin yayina baslamasi <<<<<<

Uydu ekstrasi kaldirilmasi ya da Türkiye icin genisletilmesi

Alt sayfalarin alt sayfasi olasiligi

En azindan belirli formatlardaki baska dosyalarin yüklenebilmesi, SWF gibi...

yeni versiyonda gelmesi bekleniyor
Mesaj05.08.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yalnız "Bekleniyor.." daha ne kadar bekleyeceğiz? acaba.Geçen gün supporta mail attım Hakan Bey bile ne zaman geleceğini öğrenememiş.Açıkçası bu adaletsizlik konusunda çok kırgınım Almanya'nın ekstralarına ekstra ekleniyor orada yenilik üstüne yenilik yapılıyor.. Sad
Mesaj05.08.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

açıkcası ne yalan söleyimki bende çok sıkıldım bu durumdan zaten google nin göznden iyice düştük bir rss gelıcek alt tarafı bu kadar zor yani site iyicie bittikten sonra extra gelmesinin bir anlamı kalmayıncamı extra gelıcek Confused
Mesaj05.08.2009, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
açıkcası ne yalan söleyimki bende çok sıkıldım bu durumdan zaten google nin göznden iyice düştük bir rss gelıcek alt tarafı bu kadar zor yani site iyicie bittikten sonra extra gelmesinin bir anlamı kalmayıncamı extra gelıcek Confused

En mantıklısı projeleri bekletmek.Yani benim tasarımı hazır güzel bir projem var 1 yıldır bekliyor Razz
Bu yaz gelecek diye umut ettiğimden siteyi geçen yaz yapmaya başladım fakat bu yaz gelmeyince öyle bıraktım üzerinde çalışmaya devam edeceğim.Umarı ekstralar gelir.Çünkü düşünün bunun link takası var toplisti var,tanıtımı var yani siteyi tr.gg diye google'a ekleyip pr yapıp aa pardon google amca ben .com oldum tekrar uğraş benle demek ne kadar mantıklı. Razz

Aslında hiç düşünmedikleri bir şey var
1746340<=Almanya Kayıtlı Üye Sayısı
2339112<=Türkiye Kayıtlı Üye Sayısı

Keşke tüm tr.gg li aktif kullanıcılar toplansa bir gün belirlense o gün içinde sabhtan akşama dek üyeler bu konu hakkında belirlenen bir mail atsa belki sesimizi duyarlar
Razz
Mesaj05.08.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ehh rakamlara bakınca aklıma şu geldi

türkiyede üye sayısı nasılsa çok biz alman serverini çoğaltmaya bakalım Very Happy
Mesaj09.01.2010, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR BEDAVA-SİTEM İÇİN ÖNCE ALMANYA GELİR...MECBURUZ BEKLİYECEĞİZ..
Mesaj09.01.2010, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

AMA ÇOK İSTİYOSANIZ BEN SİZE REKLAM KALDIRMA KODUNU YOLLAYIM...ANCAK KODU YOLLADIĞINIZ SİTEYLE BURADA PAYLAŞIMLARDA BULUNMAYIN..BANLANMA İHTİMALLİNİZ ÇOĞALIR
Mesaj09.01.2010, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

kuaforpinar yazmış:
AMA ÇOK İSTİYOSANIZ BEN SİZE REKLAM KALDIRMA KODUNU YOLLAYIM...ANCAK KODU YOLLADIĞINIZ SİTEYLE BURADA PAYLAŞIMLARDA BULUNMAYIN..BANLANMA İHTİMALLİNİZ ÇOĞALIR

Reklam kaldırmaya kimse kalkmasın.. Banlanmaya kalmaz, siteniz silinir..
Başka siteyle yollarım diyorsanız o'da sorun değil.
Diğer siteleriniz teknik ekip tarafından kolayca bulunup silinilebilinir..
Mesaj09.01.2010, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kuaforpinar yazmış:
ARKADAŞLAR BEDAVA-SİTEM İÇİN ÖNCE ALMANYA GELİR...MECBURUZ BEKLİYECEĞİZ..
Almanya'da Premium üyelik sistemi devrede diye biliyorum Wink Sıra bizde.
Mesaj09.01.2010, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olsun Hemen Alırım Bs yi Seviyoru mBırakmayı Düşünmüyorum Mr. Green