Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2009, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Havuza Gırdı,Hamıle Kaldı .!

Kızıyla Mısır'a tatile giden Polonyalı anne, 13 yaşındaki kızının havuza girdikten sonra hamile kaldığını iddia ederek kaldıkları otele dava açmaya karar verdi.

13 yaşındaki kızın annesi Magdalena Kwiatkowska, tatilden döndüklerinde kızının hamile olduğunu öğrendiklerini ve bunun kızının havuzu kullanması nedeniyle gerçekleştiğini öne sürdü.

HAVUZ SUYUNDAKİ SPERMDEN HAMİLE KALDI İDDİASI
Kızının havuz suyundaki spermden hamile kaldığını söyleyen Magdalena, otele tazminat davası açtı. Anne kızının tatil sırasında hiçbir erkekle tanışmadığı ve bir şey yaşamadığı konusunda ısrar ederken, Varşova'daki turizm acentasındaki yetkililer de bu tuhaf şikayetin kendilerine ulaştığını doğruladı.

Öte yandan otel yetkilileri kadının tazminat koparmaya çalıştığını öne sürdü.

Okuyup da ıyı/kotu yorum yapmayanın sevgılısı ondan ayrılsın ınsallah .! Laughing
Mesaj06.08.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Havuza Gırdı,Hamıle Kaldı .!

sewalcee yazmış:
Kızıyla Mısır'a tatile giden Polonyalı anne, 13 yaşındaki kızının havuza girdikten sonra hamile kaldığını iddia ederek kaldıkları otele dava açmaya karar verdi.

13 yaşındaki kızın annesi Magdalena Kwiatkowska, tatilden döndüklerinde kızının hamile olduğunu öğrendiklerini ve bunun kızının havuzu kullanması nedeniyle gerçekleştiğini öne sürdü.

HAVUZ SUYUNDAKİ SPERMDEN HAMİLE KALDI İDDİASI
Kızının havuz suyundaki spermden hamile kaldığını söyleyen Magdalena, otele tazminat davası açtı. Anne kızının tatil sırasında hiçbir erkekle tanışmadığı ve bir şey yaşamadığı konusunda ısrar ederken, Varşova'daki turizm acentasındaki yetkililer de bu tuhaf şikayetin kendilerine ulaştığını doğruladı.

Öte yandan otel yetkilileri kadının tazminat koparmaya çalıştığını öne sürdü.

Okuyup da ıyı/kotu yorum yapmayanın sevgılısı ondan ayrılsın ınsallah .! Laughing

xD Bu Nedir Ya Laughing
Mesaj06.08.2009, 13:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Havuzdan hamile kalmışmış hahah güleyim bari
kim bilir kız neyse anlayan anladı Mr. Green

Mesaj06.08.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Okuyup da ıyı/kotu yorum yapmayanın sevgılısı ondan ayrılsın ınsallah .!

Arkadaşım niye cıvıtıyorsun...

Zaten yorum yapan yine yapar...

Resmen Beddua ediyorsun !!!

Mesaj06.08.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgilim ayrılacak diye yorum yapmadığımı bilmeni isterim Very Happy

Öte yandan "Havuzda Kızıma Sperm Soktular"Gibisinden Bir iddiada bi hayli aptalca..Kadında Bi Bit Yeniği Vardır.Kesin.. Very Happy
Mesaj06.08.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Alıntı:

Mizahi Açıdan Bakarsanız Ne Dediğini Anlayacaksınız Wink
Mesaj06.08.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Alıntı:

Sakasınaydı , mızah olarak .!!!

Ayrıca hepınız haklısınız..Hem sperm havuzda durcak da kızın küloduna gircek de.. Tobe tobe yaa Very Happy
Mesaj06.08.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:
netteki yazmış:
Alıntı:

Sakasınaydı , mızah olarak .!!!

Ayrıca hepınız haklısınız..Hem sperm havuzda durcak da kızın küloduna gircek de.. Tobe tobe yaa Very Happy

Pek Girme İlerlere Laughing
Mesaj06.08.2009, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

amman ayrılmasın Mr. Green
Mr. Green

NAsıl hamile kalıyor ya?? kesin oraya gitmeden önce mercimeği fırına verdi.ondandır Wink Mr. Green

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj06.08.2009, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeg yazmış:
Alıntı:

amman ayrılmasın Mr. Green
Mr. Green

NAsıl hamile kalıyor ya?? kesin oraya gitmeden önce mercimeği fırına verdi.ondandır Wink Mr. Green

Ee tabı kı Very Happy Namusunu temızlemeye calısıyor guya Very Happy
Mesaj06.08.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 ay önce çıktı bu olay Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green foruma ya geç geldi ya da önceden paylaşıldıysa da araştırma yapılmadı ama yine de saol süper komedi Mr. Green millet paranın kpeği olmuş nereden tazminat açabilşirim diye düşünüyor artık Sad
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj06.08.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green

Mesaj06.08.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Böyle birşey aslında mümkün değil gibi gözüküyor ancak doğru olabilir. Spermler normal şartlarda 25 C Derecede hala etkisini gösterebilir. yani suyun sıcaklığı yani o ortam müsaitse bu gerçkleşebilir. ancak bu 1000000 de bir olabilen birşeydir. Türkiye olasaydı inanırdım ancak bu yabancı bir devlet ve böyle bi şeyin olacağını sanmıyorum.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj06.08.2009, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax yazmış:

Böyle birşey aslında mümkün değil gibi gözüküyor ancak doğru olabilir. Spermler normal şartlarda 25 C Derecede hala etkisini gösterebilir. yani suyun sıcaklığı yani o ortam müsaitse bu gerçkleşebilir. ancak bu 1000000 de bir olabilen birşeydir. Türkiye olasaydı inanırdım ancak bu yabancı bir devlet ve böyle bi şeyin olacağını sanmıyorum.

Ee tamam oyle olabılır de..Ordakı spermler kızın bacagına denk gelınce de hamıle kalmıyor yanı.Malum yerıne nası geldı? Very Happy

Bu arada bısı deıl Very Happy
Mesaj06.08.2009, 14:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:
hazax yazmış:

Ee tamam oyle olabılır de..Ordakı spermler kızın bacagına denk gelınce de hamıle kalmıyor yanı.Malum yerıne nası geldı? Very Happy

Bu arada bısı deıl Very Happy

Tamam malumu bırakın çok saçma bir durum... Mr. Green

Buna yapılcak hiçbir yorum bulamıyorum... Mr. Green

Çok ilginç..
Önceki mesajları göster: