Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Www.Neogrenim.tr.gg [Yepyeni tasarım] Bence bi bak

Arkadaşlar öncelikle S.a

Bilindiği gibi www.neogrenim.tr.gg 4 teknisyen arkadaş tarafından kurulmus ve bilgisayar asp-php-java-html ve tr.gg dersleri verilmektedir.Sitemizin içeriğinin birazi katıldı ve katılıyor dersler hızla hazırlanıyor..

Web tasarım yapılacaktı.Tasarım değişilecekti.Fakat biz yapmadan sağolsun
kardeşimiz. www.oyunmersin.tr.gg V1 Tasarımını bize hediye etti.ilk once ona burdan teşşekkürlerimizi sunarız.

www.neogrenim.tr.gg [ yepyeni tasarım ]
en iyi hizmet burda.Photoshop videolu dersler eklenmiştir.

İçerikler eklenıyor dersler hazırlanıyor...

İyi forumlar.

Yorumlarınızı beklıyoruz..
Mesaj06.08.2009, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kusura bakmayın yazmayı unutmuşum flood yapmıs gibi olmasın.

Sitemiz en iyi şekilde internet explorer da gozukur

diğer tarayıcılarda denenmemiştir.

Diğer tarayıcıları kullanan arkadaşlarımız varsa sitenin görüntüsünü söyliyebilirsiniz..

İyi aksamlar..
Mesaj06.08.2009, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Güzel Olmamış

asp-php vs Ders Verdiğinize Göre Css Bilginiz Vardır Herhalde.Daha Güzel Bir Tasarım Beklerdim

Rolling Eyes

Başarılar Dilerim

Mesaj06.08.2009, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca kırmızı çok göz alıyor valla gözüm gitti Embarassed
Mesaj06.08.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
ayrıca kırmızı çok göz alıyor valla gözüm gitti Embarassed

haklsin kitmzi cok göz aliyior

Mesaj07.08.2009, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
Tasarım Güzel Olmamış

asp-php vs Ders Verdiğinize Göre Css Bilginiz Vardır Herhalde.Daha Güzel Bir Tasarım Beklerdim

Rolling Eyes

Başarılar Dilerim

Aslında çok güzel bir tasarım yapıcaktık,bazı arkadaşlar kırmızı iyi gidebilir dediler onların kurbanı olduk Smile

Tasarım düşüncelerimiz var tasarım değişilecek ve cok güzel bir tasarım yapılacak.Neogrenim.tr.gg ye yakışır bişi Wink

İyi günler iyi kötü yorumlarınız için teşekkürler..
Mesaj07.08.2009, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

neogrenim yazmış:
keskin41 yazmış:
Tasarım Güzel Olmamış

Rolling Eyes

Başarılar Dilerim

Aslında çok güzel bir tasarım yapıcaktık,bazı arkadaşlar kırmızı iyi gidebilir dediler onların kurbanı olduk Smile

Tasarım düşüncelerimiz var tasarım değişilecek ve cok güzel bir tasarım yapılacak.Neogrenim.tr.gg ye yakışır bişi Wink

kırmızı hiç iyi gitmemiş inan bana siteye bakamıyorum Shocked
Mesaj07.08.2009, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
neogrenim yazmış:
keskin41 yazmış:
Tasarım Güzel Olmamış

Rolling Eyes

Başarılar Dilerim

kırmızı hiç iyi gitmemiş inan bana siteye bakamıyorum Shocked

Very Happy

evet bizde farketmiştik ama bizim için sizlerin yorumu geçerlidir biz beğensek ne olur ziyaretçiler beğenmedikten sonra Smile

Yeni Tasarım yapılıyor,arkadaşlar biraz zaman olacak ama güzel bir tasarım peşindeyiz Very Happy

iyi günler..