Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2009, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Araçları

Reklam Gibi Olmasın Ama Sİte Araçları Adlı Siteden Ziyaretçi Defteri Aldım Siteme Yerleştirdim. Ancak Yorum Yapılıyor Ve Ben Bunları Girip Onaylıyamıyorum.Kullanıcı Adımı Ve Şifremi Giriyorum.Ve Tekrar Orada Ziyaretçi Defterine Felan Tıklasam Site Beni Offline Yapıyor.Site Çerezleri Felan Diye Bir Şey Var. Acaba Ondan Mı Anlayamadım Yardımcı Olabilirmisiniz? Wink
Mesaj06.08.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Araçları

74firari yazmış:
Reklam Gibi Olmasın Ama Sİte Araçları Adlı Siteden Ziyaretçi Defteri Aldım Siteme Yerleştirdim. Ancak Yorum Yapılıyor Ve Ben Bunları Girip Onaylıyamıyorum.Kullanıcı Adımı Ve Şifremi Giriyorum.Ve Tekrar Orada Ziyaretçi Defterine Felan Tıklasam Site Beni Offline Yapıyor.Site Çerezleri Felan Diye Bir Şey Var. Acaba Ondan Mı Anlayamadım Yardımcı Olabilirmisiniz? Wink

orayla bi ara bende ugrasıyordum kullanıcı adımı şifremi kabul edior 1 gün sonragiriom yok xD kasmasın diye üyeliklerimi siliorlar ne
Mesaj06.08.2009, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sana kardesim benim kullandigimi önereyim en iyisi bu bence bunu kullan daha kolay ve anlisilir birsey

defteral.com/

Mesaj06.08.2009, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence b.s nin .zdefterini kullan hepsinden iyi sorun olmuyo hiç
Mesaj07.08.2009, 04:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
sana kardesim benim kullandigimi önereyim en iyisi bu bence bunu kullan daha kolay ve anlisilir birsey

defteral.com/

Arrow Teşekkürler Arkadaşlar Ancak Yazısını İleti Yaptığım Arkadaşa Ayrı Teşekkür Etmek İstedim.Sağol Kardeşim Tavsiye Ettiğin Z.D Çok İşime Yarayacak. Wink
Mesaj07.08.2009, 04:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
orhan-dersimli yazmış:

defteral.com/

Arrow Teşekkürler Arkadaşlar Ancak Yazısını İleti Yaptığım Arkadaşa Ayrı Teşekkür Etmek İstedim.Sağol Kardeşim Tavsiye Ettiğin Z.D Çok İşime Yarayacak. Wink

bedava siteminkide çok güzel bence javakodları ile değiştirebilirsiniz vs. diğerlerini tavsiye etmem Mr. Green
Mesaj07.08.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

i.e kullanıyorsanız kesin sorun çıkar mozilla fire fox u tavsiye ederim işe yaramassa opera
Önceki mesajları göster: