Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2009, 23:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Yürekler ağza geldi!

Arkadaslar haberiniz varmi bilmiyorum ama keita ölümden döndü

o posisyonda neler oldu!
......................................................
Maçı ve o pozisyonu izleyen herkes aynı şeyi düşündü o anda: Keita'ya ne oldu? Yoksa ölüyor mu? Gaziantepspor-Galatasaray maçının ilk yarısında rakibi ile çarpışan Abdul Kader Keita bir anda yerde kaldı. Baygın biçimde yerde yatan Keita'yı görenler bir an için paniğe kapıldı. Sağlık ekipleri hemen sahaya girerken futbolcunun dilinin nefes borusuna kaçtığı anlaşıldı. Sağlık ekiplerinin müdahalesi ile Keita kısa sürede kendine geldi...

belki Arda turanin yaptigi Keitayi ölümle dans etmekten kurtardi ve doktorlarin cabasiyla dilini cevirdiler... o posisyonda keita sert bir bicimde bir g.Antep futbolcusuyla carmpisti ve yere yikildi inanilmaz görüntüydü Allah herkesi korusun

birseyin altini cizmek istiyorum mesajimi tamam´lamadan keitanin durumu kalp ile alakali degil carpismanin siddetinden yere yikildi ve dili döndü

ilk macinda sov yapti harika da bir gol ati ikinci macinda muhtis basladi talihsizliye ugradi veya nazarami geldi desem bilemiyorum Sad

yasanan talihsizligi izlemek icin ligtv resmi web adresin´den izliyebilirsiniz
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.08.2009, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet gerçekten yürekler ağza geldi.
Çok dehşet verici bir andı...
Mesaj10.08.2009, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu basligi sadece galatasaray futbolcusu oldugu icin acmadim arkadaslar

takim farketmez Allah böyle birseyi hic bir futbolcuya nasip etmesin
Anti fenerliyim ama fenerbahce futbolculari bile böyle birseye maaruz kalmasin..

duaciyim
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj10.08.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten üzücü bir durum fanatik bir beşiktaşlı olmama rağmen yine de üzüldüm.Sonuçta o da insan gönül verdiğimiz renkler farklı olsada hiç farketmez!
Mesaj10.08.2009, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

web-expert yazmış:
Gerçekten üzücü bir durum fanatik bir beşiktaşlı olmama rağmen yine de üzüldüm.Sonuçta o da insan gönül verdiğimiz renkler farklı olsada hiç farketmez!

evet haklisin hepimiz bir Anne bir babanin evlatlariyiz
böyle durumlarda reng ayrimi yapan kisiler Y_A_N_L_I_S yapar
Mesaj10.08.2009, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ölümden döndü diyipte durumu dramatikleştirmeyin Mr. Green Mr. Green
Mesaj10.08.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

cimbomluyum ben maçı izlermedim olanıda bilmiyordum Sad Shocked

Mesaj10.08.2009, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodubul yazmış:
ölümden döndü diyipte durumu dramatikleştirmeyin Mr. Green Mr. Green

dostum gercekten ölümden döndü konuyu farkli yerlere cekmeyiniz

adamin dili döndü baygin bir bicimde yere düstü nefes alamadi eli kolu titredi sen ne diyon ya
Mesaj10.08.2009, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet gerçekten ucuz atlattı Crying or Very sad
Mesaj10.08.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim haberlerden izlediğim kadarıyla dil dönme olayı olmamış
Mesaj10.08.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

komedyenbakkali yazmış:

ligttv yok televizyonumda
olsa belki izlerdim Very Happy

Mesaj10.08.2009, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ligtv resmi web adresine ugrayin orda videosu var yukarda yani ilk basta paylasilan mesaj direk ligtv sitesinden alinmistir.
orda´da dilinin döndügü yaziyor zaten video´da doktor dilini kurtardigi gösteriliyor Crying or Very sad
Mesaj10.08.2009, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
ligtv resmi web adresine ugrayin orda videosu var yukarda yani ilk basta paylasilan mesaj direk ligtv sitesinden alinmistir.
orda´da dilinin döndügü yaziyor zaten video´da doktor dilini kurtardigi gösteriliyor Crying or Very sad

tmm öle olsun ama öle olsa bile maça devam edemezdi uzatmaya gerek yok
Mesaj10.08.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodubul yazmış:
ua1905ua yazmış:

tmm öle olsun ama öle olsa bile maça devam edemezdi uzatmaya gerek yok

maca devam etmedi zaten Smile 58 dk da oyundan alindi dediyin gibi uzatmaya gerek yok

Allahin sevgisi üzerinde olsun Wink

........................................................
komedyenbakkali yazmış:
komedyenbakkali yazmış:

ligttv yok televizyonumda
olsa belki izlerdim Very Happy

bende ligtv var 42 erkan plazma da var
buyur bizim eve gel berbaer izleriz maclari Very Happy
Mesaj10.08.2009, 08:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Ne Takımlı Olduğumuz Farketmez.Biz Hepimiz İnsan Hepimiz Kardeşiz.Orda Söz Konusu Bİr İnsan Çok Üzüldüm Gerçekten.
Ebedi Dost Ezeli Rakibiz Wink (Bjk Team)