Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.08.2009, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar size bir söyliceğim var.!!!

Arkadaşlar bildiğiniz üzere tr.gg uzantılı siteler ücretsiz olup herkesin kullanabileceği bir hizmettir.

fakat bu sitelerdeki sorunlarınızı genel problemler altında açıp yayınlıyorsunuz gerekli mod veya görevli arkadaşlar sorunlarınızı cevaplıyor ne güzel fakat !!!!

En önemlisi birde kendini bilmeyen kendini bilmiş sanan var İSim vereceğim

Artık kim ilgileniyorsa bu arkadaşla gereğini yapmasını rica ediyorum

blue- nickli kendini bilmiş salak her boka maydanoz olup gereksiz laflar edip rahatsız etmektedir...

lütfen şikayetim var ha neden buraya açtın derseniz en uygun yer burayı buldum o yüzden şikayet bölümünü bulamadım...

lütfen blue- bu nickli kişinin hakkında gereğinin yapılmasını rica/talep ediyorum...

ne yaptı diye sorarsanız küfür tehdit vs.vs
Mesaj10.08.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Bölümde Başlık Açmak Yasaktır!.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=93002

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj10.08.2009, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

özür dilerim bilmiyordum
Mesaj10.08.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım eğer sen o arkadaşlada bu kelimelerle kavga ediyorsan artık gerisini tahmin etmek zor olmaz.Burası forum sayfası ağzınızı bozmadan sıkıntınızı belirtin.

:"Birileri arkanızdan konuşuyorsa onlardan öndesiniz demektir." Anton Çehov.
Mesaj10.08.2009, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaşlar size bir söyliceğim var.!!!

fatihkarapinar yazmış:
Arkadaşlar bildiğiniz üzere tr.gg uzantılı siteler ücretsiz olup herkesin kullanabileceği bir hizmettir.

fakat bu sitelerdeki sorunlarınızı genel problemler altında açıp yayınlıyorsunuz gerekli mod veya görevli arkadaşlar sorunlarınızı cevaplıyor ne güzel fakat !!!!

En önemlisi birde kendini bilmeyen kendini bilmiş sanan var İSim vereceğim

Artık kim ilgileniyorsa bu arkadaşla gereğini yapmasını rica ediyorum

blue- nickli kendini bilmiş salak her boka maydanoz olup gereksiz laflar edip rahatsız etmektedir...

lütfen şikayetim var ha neden buraya açtın derseniz en uygun yer burayı buldum o yüzden şikayet bölümünü bulamadım...

lütfen blue- bu nickli kişinin hakkında gereğinin yapılmasını rica/talep ediyorum...

ne yaptı diye sorarsanız küfür tehdit vs.vs

bence insanın önce kendi kendini gözden geçirmesi lazım sizin konuşma şeklinize bakıldıgı zaman zaten suçlunun kim oldugu açıkça ortaya çıkmaktadır bir insan eğer birden çok kişiye hitap ederken küfür hakaret v.b kelimeler kullanıyorsa bu zaten o kişinin kişiligini açıkça ortaya dökmektedir önce topluma hitap ederken nasıl konuşulacagını ögrenin terbiye sınırlarını aşmayın... bence blue adlı kişiyi yargılamak yerine önce sizin kendi kendinizi yargılamanız gerektir diye düşünüyorum...
Mesaj10.08.2009, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeg yazmış:
Bu Bölümde Başlık Açmak Yasaktır!.

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=93002

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj10.08.2009, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Arkadaşlar size bir söyliceğim var.!!!

Bu konuları forumda açarak (modlara özel mesaj yollamalısınız)ve bu üslupla konuşarak aslında hak idda etmeye hakkınız yok
Yine de özel mesaj yollayınız ,ilgileneceğim.Çünkü ortada bir konu var.Ve karşılıklı kural ihlali

...Ban
Mesaj10.08.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.08.2009, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: