Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım istek kendim çizdim

siyah tablonun içi üst menü olacak mavi tablonun içi başlık resmi olacak 2 tane yan menü olacak yanlız menü yazıları olmayacak ve kırmızı tabloda olmayacak altta kırmızı tablo var oraya son dakika ekliyecem copyright yerine 4 tane siyah tablo var orası 3 tane siyah tablo olacak yardım ederseniz sevinirim
tablo boyutu 980x800

Dersim-Online Yeni Tasarımla Karşınızda!
Mesaj11.08.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Lütfen İsteğinizi Bir Başlıkta Belirtmeniz Yeterlidir.Lütfen Farklı Yerlere Başlık Açmayınız.

Arrow İyi Günler Dilerim.
Mesaj11.08.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen işine bak

Mesaj11.08.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba
ayni basligi farkli kategoriler altinda paylasilmasi yasaktir

kategorilere göre alt forumlara uyan icerik yönünden birbiriyle uyumlu olmasi gerekir

eyer paylasmak istediginiz bir konuyu forumun kategorileri arasinda bulunmuyorsa serbest bölgeyi kullanabilirsiniz

bunu ben demiyorum kurallar diyor Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-online yazmış:
sen işine bak

Arrow İşimiz Bedava-Sitem'de Kullanıcılarına Yardımcı Olmaktır.Ve Birden Fazla Başlık Açarak Konu Kirliliği Yaratmaktasınız.Yaptığınız Yanlış Bir Davranıştır. Wink

Konunuz Birden Fazla Yere Açılmış Olduğundan Dolayı İlgili Moderatör Arkadaşlar Tarafından Kilitlenecektir. Wink
Mesaj11.08.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersim-online yazmış:
sen işine bak

Forumda Konuşurken Kullandığınız Kelimelere Dikkat Etmelisiniz..!
Mesaj11.08.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

fazla uzatmiyalim
gerekeni moderatör kardeslerimiz yapar

forumda önliyebildiyiniz kadar tartisma yaratacak sözlerden kacinmakta fayda var

samimi olmak gerekiyorsa dersim arkadasin yerinde ben olsam alinirdim
3 kisi 1 kisiye yükleniyor Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.08.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Ya demekki İstedigini Bulamadıki Konu Açıyor Yardımcı Herseye Kötü Hemen yorum Yapıyorsunuz Yardımcı OLacagınız Yere Yakışmıyor.. Question Question
Mesaj11.08.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

adayagmuru yazmış:
Arrow Ya demekki İstedigini Bulamadıki Konu Açıyor Yardımcı Herseye Kötü Hemen yorum Yapıyorsunuz Yardımcı OLacagınız Yere Yakışmıyor.. Question Question

Yanlış Yazdım Very Happy Ya demekki İstedigini Bulamadıki Konu Açıyor Herseye Kötü Hemen yorum Yapıyorsunuz Yardımcı OLacagınız Yere Yakışmıyor..
Mesaj11.08.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar tasarımın düzenli hali

Önceki mesajları göster: