Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu: A milli Takım Ukrayna Aday Kadrosu(Açıklandı)

A milli futbol takım Ukrayna aday kadrosu açıklandı
A milli futbol takımı Ukrayna aday kadrosu açıklandı. Kadroda Galatasaray'dan 6, Fenerbahçe'den 5, Beşiktaş'tan 4 ve Trabzonspor'dan 1 futbolcu var. Yabancı liglerde top koşturan oyuncularımızdan bazıları da A milli takıma çağrıldı.

A Milli futbol takımımız 12 Ağustos'ta Ukrayna milli takımı ile bir hazırlık maçı yapacak. Karşılaşma Ukrayna'nın başkenti Kiev'de TSİ 21:00'de başlayacak. A milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim tarafından milli takım kadrosuna çağrılan futbolcular şunlar:

KALECİLER

1- VOLKAN DEMİREL FENERBAHÇE
2- RÜŞTÜ REÇBER BEŞİKTAŞ

SAVUNMA OYUNCULARI

3- GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE
4- SABRİ SARIOĞLU GALATASARAY
5- SERVET ÇETİN GALATASARAY
6- CEYHUN GÜLSELAM TRABZONSPOR
7- ÖNDER TURACI FENERBAHÇE
8- GÖKHAN ZAN GALATASARAY
9- HAKAN KADİR BALTA GALATASARAY
10-İSMAİL KÖYBAŞI BEŞİKTAŞ

ORTA SAHA OYUNCULARI

11- HAMİT ALTINTOP FC BAYERN MÜNCHEN
12- KAZIM KAZIM FENERBAHÇE
13-AYHAN AKMAN GALATASARAY
14-NURİ ŞAHİN BORUSSIA DORTMUND
15- TUNCAY ŞANLI MIDDLESBROUGH FC
16-ARDA TURAN GALATASARAY

HÜCUM OYUNCULARI

17-HALİL ALTINTOP FC SCHALKE 04
18-NİHAT KAHVECİ BEŞİKTAŞ
19-SERCAN YILDIRIM BURSASPOR

A milli futbol takımımız 9 Ağustos günü bir araya gelecek ve 10 ağustos günü Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı bir antreman yapacakç 11 ağustos günü de Kiev'e hareket edecek. Ukrayna milli takımında ise, UEFA Avrupa Ligi play-off kura çekiminde Sivasspor ile eşleşen Shakhtar Donetsk'den birçok oyuncu bulunuyor.

Alıntıdır.

Mesaj12.08.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden milli takim kadrosu hep galatasaray futbolculari üzerinden kuruluyor Razz
kalite bizde oldugu icin olmasin Razz

ua1905ua > polemiye girme Mr. Green Mr. Green Razz

milli takim gelince galatasaray fenerbahce besiktas diye birsey YOKTUR
TÛRKIYE vardir birlik zamani arkadaslar afrikaya gitmemiz icin tam destek tek bilek tek yürek olmamiz gerekir

TÛRKIYEMIZE basarilar diliyorum
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj12.08.2009, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua

Dediğin gibi A milli takımda galatasaraylı oyuncular ağırlık lı Very Happy

bende koyu galatasaraylıyım ama A mili maçı oldugu için

Herkes bir olmalı tek yürek olmalıyız..

Türkiyeye başarılar diliyoruz..

Mesaj12.08.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunmersin eyvallah

söyledigin gibi hepimiz bir olmaliyiz Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj12.08.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow 23 Kişilik Kadronun 23'De Galatasaray Futbol Takımı Oyuncusu Olsa Da Fark Etmez.Türkiye Cumhuriyeti Devleti Adına Katıldıkları İçin Milli Takımda Bu Gs'li Bu Bjk'li Bu'fb Bu'Vb. Gibi Ayrım Yapılamaz. Wink
Mesaj12.08.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
Arrow 23 Kişilik Kadronun 23'De Galatasaray Futbol Takımı Oyuncusu Olsa Da Fark Etmez.Türkiye Cumhuriyeti Devleti Adına Katıldıkları İçin Milli Takımda Bu Gs'li Bu Bjk'li Bu'fb Bu'Vb. Gibi Ayrım Yapılamaz. Wink

Evet arkadaşım katılıyorum sana Wink

Zaten kimse ayrım yapmaz diye düşünüyorum ben,takımlar arasında istemesekte kavgalar küfürler oluşabiliyor ama

A-Milli takıma gelince herkes bir oluyor.Bunu zaten Euoro2008 de görmüştük Very Happy

Mesaj12.08.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt galatasaray yoğunluklu ı türk yapıp yollasaydı Laughing
Mesaj12.08.2009, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:

yazdıklarım tam çıkmamış

ewt galatasaray yoğunluklu fenerden neden 3 kişi acaba 1 de sonradan türk olma brezilyalıları türk yapıp yollasaydı
Mesaj12.08.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
matematikcimm yazmış:

yazdıklarım tam çıkmamış

ewt galatasaray yoğunluklu fenerden neden 3 kişi acaba 1 de sonradan türk olma brezilyalıları türk yapıp yollasaydı

Arrow Ay - Yıldızlı Formayı Giyen Herkes Kesinlikle Türkiye A Milli Takımı Adına Ve Türkiye Devleti Cumhuriyeti Adına Oynamaktadır.O Formayı Giydiyse Artık O Türk Evladıdır.Irk,Din,Dil,Vs. Ayrımı Yapılamaz. Wink
Mesaj12.08.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonradan türk olupta A-Millide oynayanları ayırmak olmaz.Onlar zaten A-Milliyi yani (TÜRKİYE) yi tercih ettikleri için Müslüman (türk) oldular.

Zaten onlar maça cıkınca sadece kendileri için oynamıyorlar,türk halk için oynu yorlar Very Happy

Yani şimdi adam brezilyali ama A-MİLLİ de oynamak istediği için türk oldu müslüman oldu diye ayırmak cok yalnıs.

Din mezhebine gelince,biz MÜSLÜMANLAR her dine saygılıyızıdr Wink

Mesaj12.08.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunmersin@

mili takimda oyniyan yabanci asili futbolcudan hangisi müsliman oldu merak etim ben biliyorum onun icin soruyorum?
Mesaj12.08.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

MUHMTEMEL 11'LER...

UKRAYNA
Pyatov
Kucher
Shevchuk
Chygrynskiy
Yarmash
Gai
Tymoschuk
Nazarenko
Rotan
Milevskiy
Shevchenko

TÜRKİYE
Volkan
Gökhan Gönül
Gökhan Zan
Servet
Hakan Balta
Ayhan
Nuri
Tuncay
Hamit
Arda
Nihat

STAT: Valeri Lobanovskiy
SAAT: 21:00
HAKEM: Darko Ceferin
YAYIN: TRT-1

Müslümanlıkla Türklük Ayrı Şeylerdir.Lütfen Karıştırmayınız. Wink Bir Adam Türkiye Vatandaşıdır Ama Hristiyandır. Wink Din İle Irk Millet Ayrı Kavramlardır.
Mesaj12.08.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
oyunmersin@

mili takimda oyniyan yabanci asili futbolcudan hangisi müsliman oldu merak etim ben biliyorum onun icin soruyorum?

Sen heralde yazdıklarımı okumadın yada okumus gibi yaptın he ?

Dikkat edersen Ben müslüman oldular demedim sadece müslüman'ı mecazi cümle olarak kullandım yani ha müslüman olmuslar ha türk farketmez.

Lütfen böyle tartısma ortamları yaratmıyalım.Konunun başlığı görülmeyecek kadar kücük değil..

İyi forumLar..