Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2007, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemdedki forum dan cıkıs yapamıyorum

slm arkadaslar açtıgım sitenin formuna girdigimde hep online oluorum cıkıs yap diorum fakat sonra hemen yine online oluo ne yapsam olmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
saygılarımla.....
Mesaj30.08.2007, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

niçin çıkış yapmak istiosun ki ?
Mesaj30.08.2007, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

çıkış yapmam gerekio admin şifremle açıcam çünkü
Mesaj01.09.2007, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

cvp gelmedi arkadaslar daha bekliorum
Mesaj01.09.2007, 01:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://egeamerikancarclub.tr.gg/FORUM/index.htm

de ki forumundan bahsediyorsun değil mi? yoksa başka bir forumundan mı..
ama ben;
http://egeamerikancarclub.tr.gg/FORUM/index.htm dan bahsettiğini var sayıyorum:

1. forumunun alt kısmında üye adının yanıda parentez işareti içinde çıkış vardır.. forumdan çıkmak için çıkışa tıklamalısın.

2. web siteni az önce ziyaret ettim, forumunda her hangi bir on-line üye görünmüyor.

3. SAYGILARIMLA Laughing

umarım işine yarar bilgiler Idea

Mesaj01.09.2007, 01:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim ama ben aynı seyleri 3 gündür yapıorum ewet egeamerikancarclub çıkış yapıorum fakat foruma geri dön diyince tekrar online oluorum çözemedimm...
Mesaj01.09.2007, 01:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

geri dön seçeneğini tarayıcının sol üst köşesindeki okla yapıyorsan öyle olması normaldir siteni yenilersen veya yeniden siteye girersen çıkmış olacaksın
Mesaj01.09.2007, 01:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

egeamerikancarclub yazmış:
teşekkür ederim ama ben aynı seyleri 3 gündür yapıorum ewet egeamerikancarclub çıkış yapıorum fakat foruma geri dön diyince tekrar online oluorum çözemedimm...

muhtemelen forumun kendi özelliğidir,, bende de oluyordu forumu kullandığım zamanlar,,
pc nden otamatik giriş yada beni hatırla yapmış olabilirsin..
admin sen olduğun için kendini sadece sen on-line görüyor olabilirsin, çünkü ben senin sitenin forumunda on-line üye göremiyorum..

saygılarımla

Mesaj01.09.2007, 01:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki yapabiliceğimiz bişi warmı sadece yoksa kullancı panalinden lowridermachine i sildiğimdemi düzelier bi sorumda forumda yazılar çok küçük bütüümmü de olmuyor onun bi ayarı warmı ilgilendiginiz için teşekkürler
Mesaj01.09.2007, 06:43 (UTC)    
Mesaj konusu: re

bu sitenin forumunu çözmek için biraz sabırlı ol aynı şey bendede oldu bu foumun özelliği büyük ihtimal kendin önline sin ama başka bilgisayardan girdiğinde kimse görünmüyor neyse ben uzun bir süre uğrştım forumu değiştirdim yani renk yazı üyüklüğü falan sen biraz sabret biraz dikkatli ol çözersin
Mesaj02.09.2007, 04:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kafaya koydum çözücem eğer çözen olursada sölerse çok sevinirim
sagılarımla....
Mesaj03.09.2007, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu: m

sitende hiç bir eksiklik yok ayrıca bu forma girip üye olmanı bekliyorum http://aslanburakcom.forumup.com/index.php?mforum=aslanburakcom
Önceki mesajları göster: