Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2007, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: herkesin sitesi ayni olmus, rahatsiz oluyorum

sayın yetkililer size sesleniyorum nerdeyse bitün tr.gg sitelerinin hepsinin içeriği aynı sizlerden bununla ilgili bir çalışma bekliyorum hangi siteye girersem gireyim aynı seyler. farklı olan çok az site var. lütfen en azından bir açıklama yapın.
Mesaj31.08.2007, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne gibi değişikliklerin olmasını isterdin??
Mesaj31.08.2007, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz kategoriler belirtin site yapımı sırasında biz secelim o katogoriye beglı olalım mesala bn burda sayfa tanıt forumunda sayfalara baktıgım zaman benı kasfet kaplıyor cunku nerdeyse içerikler diğer sayfalarla aynı bn bundan sikayetcıgım
Mesaj31.08.2007, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu yapacak pek fazla birşey yok. Burası Webtasarımı hakkında birşey öğrenmeye çalışan kişilerle dolu. millet farklı alana yönelmiyor. Burada Kodların yayınlanması popüler. Gerçekten çok haklısın. Hep birbirinden çalıntı şeyler. Kimse hayatındaki hobilerini buraya aktarmıyor veya farklı konuya yönelmiyor.

Fırsatı Kaçırma. Üye ol, Sen de kazan!
Mesaj31.08.2007, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, ayni durumdan ben de cogunlukla rahatsiz oluyorum, ama insanlar kreatif deillerse, sablonlarin disina cikmiyorlarsa, herkes herkese kodunu veriyorsa yapabilecegimiz birsey yok, farkli birseyler yapmasini bilen zaten ekliyor sitesine, tasarimlari tumden bile degistirebiliyor bilgisi olan, ama biz malesef binlerce tasarim cikaramiyoruz, belirli temalar var, bircok kisinin sitesinin birbirinin aynisi olacagi kuskusuz.
Mesaj01.09.2007, 04:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

önemli olan sitenin içeriği arkadaşlara önerim neden anlıyorlarsa onun için bi sayfa yapsınlar herkes html kod sayfası açtı bi anda anlamadım bunun için ibrahimin sayfasını örnek vereceğim http://www.ozlemtekin.tr.gg/ hiç birimizinkine benzemiyor adam bi çizgi bulmuş kendine o yolda ilerliyor html kod dağıtcam diye uğraşmıyor kendi yolunda devam ediyor
Mesaj01.09.2007, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

hem nede olsa kisisel sayfa kısıye gore degısır herkesın kı aynıysa sen farklı bıseyler yapmaya calıs
Mesaj01.09.2007, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet daha çok hazırcılık yapıoruz içeriği güncellemek zor geldiği için kod almyı tercih edioruz ama haber kodunu alıyoruz açıklama kısmı yarıda kesilio insanlar meraklanıo bizim siteden gidiyor.
Arama motorlarında siteni tasvir et dio vea bir siteye linki eklerken açıklamaya kem küm herşey çünkü insanlar gelsin die bir ondan koyuyoruz bir bundan bende bu durumdan şikayetçiyim sitemdeki konuları yavaş yavaş azaltıorum bunun için
İnsanlar n ile meşgulse onu yazmak kolay gelio onun için html kodu felan çok ama hiç css kodu yok oda zor geldiğinden Smile
Mesaj02.09.2007, 05:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten oyle biri dizayn yapıyor herkez alıyor herkez kod yapıyor birisi logo yapımı alanında site açınca rekaet eecek kişi kalmıyor
Mesaj02.09.2007, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

zaten kod yapmak o kadarda zor bişe değil herkes biraz öğrenze kendı kodlarına yapsa çok ıyı olur bnce herkes hazırcılıga alışmıs durrumda
Mesaj02.09.2007, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

css de zor bişi yok resimi değiştirirsin olur
Mesaj02.09.2007, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar size katılıyorum web sayfası kişi, meslek yada hobi alanlarını tv, gazete, dergi vb. iletişim araçlarından farklı olarak detay verilen ve ilgilenen kişilere sunulan bir hizmet değilmi çok haklısınız ziyaret ettiğim bütün siteler aynı. Sizleri siteme beklerim biraz farklı sayılır.
www.yakinkoruma.tr.gg
Mesaj03.09.2007, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla bence kod yapmak o kadar da kolay degil, koda bagli tabi de Razz
Mesaj05.09.2007, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yakinkoruma yazmış:
arkadaşlar size katılıyorum web sayfası kişi, meslek yada hobi alanlarını tv, gazete, dergi vb. iletişim araçlarından farklı olarak detay verilen ve ilgilenen kişilere sunulan bir hizmet değilmi çok haklısınız ziyaret ettiğim bütün siteler aynı. Sizleri siteme beklerim biraz farklı sayılır.
www.yakinkoruma.tr.gg

Senin Siten Farklıysa O zaman Benim Sitem Farklının Taa Bi Alemi Bi Söz Bulamıom Yaanee..
www.clup35.tr.gg
Mesaj14.09.2007, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesal 60 satırlık 1 kod olcak ben onu oturp yazcammı
Önceki mesajları göster: