Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu: 5-10 sanye klavyenın tusuna basmadıımda klayve tus...

5-10 sanye klavyenın tusuna basmadıımda klayve tusları değişiyor. Mesela h'ye bastığımda i , m'ye bastığımda o cıkıyor. bunu ctrl+shift ile düzeltebiliyorum ama gene aynısını oluyor. Kalıcı bir çözüm yolu varmı?
Mesaj14.08.2009, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

shift e basılı tut orda pencere açılcak ordaan düzelt.

Oyunskor
Mesaj14.08.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

altgr + shift devamlı bas öle düzeliyor
Mesaj14.08.2009, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef olmadı yada yapamadım.
Mesaj14.08.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow cookie´lerde zararli bir site adresi nedneiyle olabilir
Arrow cerezler ile ilgili olabilir bir virus dosyasi mevcüt olabilir
Arrow bilgisayara reset atin eski haline dönmezse kesin virus´nedeniyle oluyordur
Arrow örnek sanirim suan siz internet anasayfanizi da degistiremiyorsunuz ayarlardan mevcüt olan kutucuga tikliyamiyorsundur??

Arrow yapman gereken bilgisayari virus taramasindan gecirmendir
Arrow pc komple virus taramasindan gecirdikten sonra hatayi bulamadiysa ve sorun hayla varsa yapman gereken bilgisayari bir gecmis tarihe backup yapman´dir eyer bilgisayarina backup tarihi belirtmediysen bunu da yapamazsin
ozaman yapabilecegin sey bilgisayara format atmaktir dikkat en son care format´dir ilk olarak format atmaya basvurma
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.08.2009, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam saol. bende böyle yaptım zaten. programı yuklememıstım 1 aydır. Very Happy bır suru vırus trojen vb cıktı.
Mesaj14.08.2009, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

onbinrenk yazmış:
tamam saol. bende böyle yaptım zaten. programı yuklememıstım 1 aydır. Very Happy bır suru vırus trojen vb cıktı.

Arrow umarim sorunun orta´dan kalkmistir Smile
Arrow internette fazla surff yapiyorsan hafta´da en az 1 kere virus taramasindan gecirmelisin c,d,e,f,g,h,i ayirmadan komple tarama Mr. Green
biraz zaman alir ama faydasi cook
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj15.08.2009, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

BİLGİSAYARIN VİSTA İSE SÖYLÜYORUM 5 KERE SHİFTE BAS ORDA PENCERE ÇIKACAK ORDAN AYARLARI DEĞİŞTİR
Mesaj15.08.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-destek-ders yazmış:
BİLGİSAYARIN VİSTA İSE SÖYLÜYORUM 5 KERE SHİFTE BAS ORDA PENCERE ÇIKACAK ORDAN AYARLARI DEĞİŞTİR
Kardeşim o başka o yapışkan tuşlar xp dede geçerli Wink Zaten arkadaş sorununu halletmiş konuyu daha neden uzatıyorsunuz ki?

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj15.08.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapıskan tusların vista ile alakası yok Wink yapıskan tuslar xp vb sürümlerdede var.

konu halloldu zaten.
Mesaj23.08.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: ne?????*

ne????????