Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu: oyun ekleme sorunu

arkadaşlar siteme oyun yüklemek istiyorum bazı konuları inceledim ama o konularda benim istediğim şekilde yok ben kategoriler yapacağım mesela spor oyunları gibi spor oyunlarına tıkladğında spor kategorisinde bulunan oyunlar çıkacak ve oynamak istediğin oyuna tıkladığın zaman başka siteye gitmeden benim sitemde yeni bir pencerede oyun açılsın istiyorum nasıl yapabilirim bunu?Şimdiden teşekkürler
Mesaj14.08.2009, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.oyunim.com tavsiye ederim.

Oyunskor
Mesaj14.08.2009, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardımın için teşekkürler deneyeceğim
Mesaj14.08.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteye girim ama kopyala yapıştır deyince oyunlar gözüküyor ama oyuna tıklayınca verdiğin siteye yönleniyor o siteye yönlenmeden benim sitem üzerinde oynanmasını nasıl sağlayabilirim
Mesaj14.08.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu?
Mesaj14.08.2009, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

GOOGLEDEN YAZARSAN Bİİ SÜRÜ SONUC CIKAR

BU KONUYU FORUMUA YAZMANA GEREK YOK Kİ ZATEN

GOOGLEDEN HERSEY ÇIKAR YAZ GÖRÜRSÜN Wink
Mesaj14.08.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi aralar bende oyun sitesiyle ugrasıyodum flashget 1.96 indir daha sonra bi sitedeki oyunun üzerine gel orda flashgetin simgesi çıkar ona tıklaa sana adres verir kodlama bölümündede tablonun solundaki f harfine basıp url yi koy tamm artık snn sitende açılcak oyunn oke bi teşekkür yeter! Very Happy

Mesaj14.08.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

f harfine basıp url i koyduğum zaman oyun bulunduğu yerden oynanıyor hemen benim istediğim şu oyunun resmi olacak resme tıkladığın zaman tam ekran olarak oyun açılacak bunu nasıl yapabilirim onu soruyorum
Mesaj14.08.2009, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunun resmini all snagitle sonra o resmi köprü ekler gibi üstünden geç ve gene f ye bas url yi ekle ordan da açılır pencere yi seç o zaman olurr

Mesaj14.08.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bide ordan oyunun büyüklüğünü ayarlarsın olurrr 800 600 yapp kafana göre yap sana kalmıss

Mesaj14.08.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.oyunsupriz.tr.gg/ arkadaşlar ben bu sitede ki gibi yapmak istiyorum ama bir türlü yapamadım nasıl böyle yapabilirim bunu soruyorum dediklerinizin hepsini denedim ama hiçbirinde böyle bir sonuç çıkmadı yardımcı olanlara teşekkür ediyorum ve yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj14.08.2009, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

yardım edecek kimse yok mu arkadaşlar?
Mesaj14.08.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende oyunimi kullanıyorum istersen kodu vereyim ama benim sitemin reklamı olur oyunlar açılırken
Mesaj14.08.2009, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<div align="center"><iframe title="oyunlar" name="oyunlar" marginwidth="0" marginheight="0" src="http://www.oyunim.com/" frameborder="0" width="500" scrolling="no" height="1270" allowtransparency="allowtransparency"></iframe><br />
<a title="oyun ara" href="http://www.oyunara.net/">oyunlar</a></div>

umarım bi sorun olmaz
Mesaj14.08.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdiğiniz kodu ben kendi siteme göre nasıl yaparım onu söylerseniz daha iyi olur teşekkürler
Önceki mesajları göster: