Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2009, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: bedava sitemin yararı için neler yaptık

arkadaşlar ben bedava sitem için yaptık diye bir konu açayırom burda bedava siteme yararlı olsun dahada kullanıcı eklensin diye ne yaptıklarımızı anlatacağız
eğer forumda böyle bir başlık açıldıysa özür diledim aradım ama bulamadım
Mesaj15.08.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her gün bs reklamlarına tıklamaya çalışıyorum Very Happy Wink
Mesaj15.08.2009, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk konuyu yazıyı ben yazıyorum ben bedava siteme yararlı olsun diye sınıfta arkadaşlar arsında söyledim 2 arkadaşımı bedava sitem kullanıcısı yaptım
Mesaj15.08.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle herkese selamlar

bedava sitem için en güzel yapılacak şey daha yararlı,bilgili başlıklar açmak olur diye düşünüyorum zaten başlıklr bilgi açısından verimli olursa google bedava siteme daha iyi gözle bakar ve onu her yerde kullanıcı karşısına çıkartır.yani tıklama oranı daha fazla olur.
ama serbest bölgede ki başlıkların çoğu oyun,hayal üstüne açılmış başlıklar bilgi yok denecek kadar az.

kolay gelsin herkese
Mesaj15.08.2009, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Bedava sitemin Tek Kazancı Reklamlar Sitemizdeki Bedava Sitem Reklamlarına Hergün 1 Defa tıklarsak Bedava Sitem İçin İyi Şeyler Yapmış Oluruz onlar Para Kazanır Ve Gerisi Onlara Kalmış Mr. Green
Mesaj15.08.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir çok yenilik yaptım.Bir çok kişiye tasarım yapmayı öğrettim vs vs vs xD
Mesaj15.08.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem'e yararı olsun diye hiç bir şey yapmadım (ya da hatırlamıyorum) ama kendi adıma çok sayıda şey yaptım ve bundan sonuç olarak bedava-sitem kullanıcıları faydalandı.

Mesaj17.08.2009, 02:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Benim BS'ye yararım sevdiğim arkadaşlarımı ( Kötüleri değil ki bozmasınlar buda yarar) davet ediyorum. Yardımcı oluyorum. Ayrıca Bu Hafta yada bu ay içerisinde com luya geçerek yararımı sağlamış olacağım.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj17.08.2009, 02:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
öncelikle herkese selamlar

bedava sitem için en güzel yapılacak şey daha yararlı,bilgili başlıklar açmak olur diye düşünüyorum zaten başlıklr bilgi açısından verimli olursa google bedava siteme daha iyi gözle bakar ve onu her yerde kullanıcı karşısına çıkartır.yani tıklama oranı daha fazla olur.
ama serbest bölgede ki başlıkların çoğu oyun,hayal üstüne açılmış başlıklar bilgi yok denecek kadar az.

kolay gelsin herkese

Ne Zamandan Beri serbest bölgede Bilgi Aktarılıyor Arkadaşım ? Galiba Bilmiyorsun AMa O Kuralları Okusan iyi Edersin Serbest Bölge B-s liler İçin Dinlenme Ve Eğlenme Alanıdır !!
Önceki mesajları göster: