Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Bana İftira Attılar ama Bana İnanan yok

Bakın Oresmi Yoolayan site TheDeleted.tr.gg Sizce İsim Biraz aklı karıştormıyormu The-Nuke.Tr.Gg ile ?
Üstelik Sİte AÇılma Tarihi :18.07.2009 15:03:45 Yani Önceden Planlanmış Bir Oyun...
Ve Dikkat Ederseniz http://img.webme.com/pic/t/thedeleted/yuh.jpg Resimde Küfürlerde Hiç Bir Yazım Hatası YOk Göstere Göstere Yazılmış Forumlara Yazdgım Konulara baka Bilirsinzi Ben o kadr Düzgün Yazamam

Ve Önceki Mesjlarımda Belirtigim Gibi Ben Cafede Yaptım O siteyi Evimde pc Yok Orda Portalist ile mesjlaştıgım Gözüküyo Üstelik Saat: 22:36:44 Ben Bu Saate Kadar Asla İnternet Cafede Durmam Ve Bu Saate Kadar Kalacak Paramda Yok

Şifremi Herkimse Kim Biliyorsa Çok Kötü Bİr Oyun Oynamışş

Vee Ben Niye Tasarımını İsteyim Adamın Benim Site Tasarımım Hazirtasarim.com Tasarımıdı Kaynagından Aldım Eyer ALamk İstesaydim Msj Atmaz O Thedeleted.tr.gg Kaynagından Tasarımı ALırdım Da Onda Tasarım YOk Alayımm

Valla Billa Suçum YOk

Bakın Kendimin Üzerine Yemin ederim Öle Bişi Yapmadım Yapmamdaa

Kuran ekmek ÇArpsın Ya Bu kadar bilgi verdim inanın artık bna
Mesaj16.08.2009, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

kardes yazılara bakrsan pek inadrıcı gelmioo sanki yazılarla oynnanmıs gelioo yine e-mail att Sad Sad

WWW.ERHAN063.TR.GG
Mesaj16.08.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: problem

kardeşim bence siteni unut ... bu bedava sitem artık vermez sana selinle bi iletişime geç...
Mesaj16.08.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu: bu resimde şike var

alta portalist yazıyor uste ıse the-nuke
1 the-nuke oylee bı yazı yazma
2 ahmet ateş kım ıse tasarımı almadıgı ıcın boyle bır yola basvurmustur
3 forumdan ayrılıyorum ıyı forumlar
Mesaj16.08.2009, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusuz>

Kardeşim Benim Şifrelerimi Bİ Halamın Olu Biliyodu İsmini Vermek İstemiyorum Onunlada Küsüm Yapmışsa O yapmıştır Bunu

Eyer Harbiden Bunu Yaptım İsem o Thedeleted İP Numarasını Bulsunlar Evine Kadar TLf kadar Bulsunlar Gerekirse Telefonumu Satar MAsrafları Öderim o şahısı bulsunlar yüz yüze getirsinler hadii bakim

o kişi Yiyyosa Çıkar Karşıma
Önceki mesajları göster: