Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.08.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme Editör

Arkadaşlar siteme editör arıyorum güvenebileceğim birine sitemin şifresini vereceğim.İlgilenenlere duyrulur
Mesaj16.08.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

benii ekleyeblrsınn Laughing

WWW.ERHAN063.TR.GG
Mesaj16.08.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha eski birini arıyorum olmazsa sana dönerim
teşekkürler...
Mesaj16.08.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence kimseye verme.bırak kenarda öyle olsun.tamam burda çok iyi insan çok iyi dostlar var ama bu devirde babana bile güvenmiyeceksin.eğer burda tanıdığın ve çok güvendiğin biri varsa ona verebilirsin Wink
Mesaj16.08.2009, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
bence kimseye verme.bırak kenarda öyle olsun.tamam burda çok iyi insan çok iyi dostlar var ama bu devirde babana bile güvenmiyeceksin.eğer burda tanıdığın ve çok güvendiğin biri varsa ona verebilirsin Wink

sana verebilirim mesela güvendiğim forumda insanlara yardım eden birilerine vermek istiyorum
Mesaj16.08.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
trakyafb yazmış:

sana verebilirim mesela güvendiğim forumda insanlara yardım eden birilerine vermek istiyorum

B-s yimi bırakıorsun ?
Mesaj16.08.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: ddddd

yavv altı üstü bii şifre verse ne olck vermese ne olck kiii

okadr abartılack bii durum yok burdaa
Mesaj16.08.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
online-games1 yazmış:
trakyafb yazmış:

B-s yimi bırakıorsun ?

Bırakıyorum değil ama ilgilenemiyorum... Yada yapamıyorum sitemin büyük bir bölümüyle ilgilenecek birini arıyorum arada tabikide bende içerik takviyesinde falan bulunacağım ama tasarım falan çizmek benim işim deyil 2008 in 4. ayından beri burdayım ama nedense tasarımları bile ayıramıyorum
başkasından birşeyler istemekten usandım.Tam anlamıyla bs bıraktım diyemem ama yardım edecek birini arıyorum...
Mesaj16.08.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam o zaman yardım gerekiyorsa elimden geleni yaparım.Ama bu ay içinde olmaz.Kota biraz fazla oldu Very Happy Bir dahaki aya kısmet olursa ayarlarız bişiler Wink msn ekle mlhykc( at )hotmail.com