Forum'da ara:
Ara

Önerimizi Nasıl Buldunuz?
Güzel...
  75%
[ 12 ]
Gereksiz...
  18%
[ 3 ]
Kötü...
  6%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 16

Yazar Mesaj
Mesaj15.08.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Modlar

Sayın Bedava-Sitem Ailesi Smile

Benim bir hostingim var ve hostingime kurulu olan bir phpbb 3.0.5'im var...

Bunları neden söylüyorsunuz diyeceksiniz bunlardan sonra ben phpbb ile ilgilenmeye başladım ve bir sürü modlar gördüm yani özellikler benim burada sizlere önereceğim bir kaç mod var şimdiden okuyacağınız için teşekkür ederim Smile

1-)Prime Quick Reply - Hızlı Cevap

Arkadaşlar ben bu eksikliği farkettim ve onun için öneriyorum...

Bu mod sayesinde cevap yaz'a basmamıza gerek kalmayacak aşağıda bir kutucuk olacak direk oraya mesajımızı yazıp mesajıızı yollayacağız 2 saat cevap yaz'a basmakla uğraşmayacağız Smile

Not: Resimde Gönder Butonu Çıkmamış Özür Dilerim Very Happy

2-)Highslide Attachment

Arkadaşlar forumumza resimler ekliyoruz bazen resim boyutları büyük oluyor ve forumun şeklini bozuyor onun için bu mod resimleri otomatik boyutlandırıyor yani sayfaya ne kadarı sığıyorsa o kadarını gösteriyor eğer tam boy olarak görmek isterseniz resime tıklıyorsunuz tam boy olarak görüyorsunuz Smile

3-)Anti All Uppercase Letters [1.0.0]

Bazen arkadaşlarımız Yazılarını Veya Başlıklarını Tamamen Büyük Harflerle Yazıyorlar Bu Bazen Bizleri Sinir ediyor Bunları engellemek İçin Bir Mod Smile

4-)Instant Post Redirect [1.0.2]

Konu Açıyoruz Fakat Orada Bekliyoruz Forumamı Geri Dön Yoksa Konuya Mı? Diye Soruyor Bu Mod Sayesinde Hiç Beklemeden Direk Konuya Dönüyoruz Very Happy

5-)Topic Tagging System 1.0.0

vbulletin forumlarda gördüğümüz etiket özelliğinin phpBB sürümüdür..

6-) Aynı IP adresli kayıtlar

Yeni kayıt IP adresi ile sitede aktif olmuş üye adlarını yönetim paneli ve profilde yöneticiye gösterir. Yöneticiye e-posta iletir, sadece yeni kayıtları etkiler ve aynı IP adresinden kayıtlar olması halinde yöneticiye e-posta gönderir.Bunu Bedava-Sitemden Ağır Bir Suçtan Dolayı Banlananlar İçin Öneriyorum...

7-)Simple Mood

Özel profil alanları ile tanımlı bir ruh hali resmini konu, profil, başlık ve üye listesi sayfalarına ekler

Şimdilik Bu Kadar arkadaşlar Lütfen İstediğiniz Mod'a Yorum Yapınız Very Happy & Ankete Cevap Veriniz Smile ...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.08.2009, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emeğine Sağlık.!

www.donanmakenti.tr.gg

Mesaj16.08.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

donanmakenti yazmış:
Emeğine Sağlık.!

www.donanmakenti.tr.gg
Sağolun teşekkür ederim Smile Yorumunuz için Smile

Mesaj16.08.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Umarım uygulanırlar hepsi birbirinden güzel Smile

Mesaj17.08.2009, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler
Mesaj17.08.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buradaki onerilerin bir kaç tanesini bende yapmıstım..
Örneğin hızlı cevap yaz bolumu..Ama kimse ilgilenmedi.. Wink

Mesaj20.08.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sefer birazcık ilgilenildi neyse biz önerimizi yapalım gerisi yöneticilere kalsın Smile

Mesaj23.01.2010, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet yorum yok mu?

Mesaj23.01.2010, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel düşünce!!!

Zaten Bs Yöneticilerinin neden bu forumu kurduklarınıda anlamam. Hadi VB(Vbullettin) paralı diyelim neden smf yi seçmezler? forumlar arasında oldukca başarılıdır smf bir çok eklentisiylede phpbb forumlarına fark atar.
Mesaj23.01.2010, 22:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gazetelertr yazmış:
Güzel düşünce!!!

Zaten Bs Yöneticilerinin neden bu forumu kurduklarınıda anlamam. Hadi VB(Vbullettin) paralı diyelim neden smf yi seçmezler? forumlar arasında oldukca başarılıdır smf bir çok eklentisiylede phpbb forumlarına fark atar.

Ben bir php uzmanıyım ve benim gibi bir çok kişi smfnin açığının çok olduğunu kanıtladık. Ayrıca smf kullanan çoğu kişi phpBB ye geçmektedir kısacası smf phpBBye göre ezik kalıyor...

Önceki mesajları göster: