Forum'da ara:
Ara

Naber
iyidir
  23%
[ 4 ]
iyidir senden
  76%
[ 13 ]
Toplam Oylar : 17

Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitemi Ezen TRGG

"Bedava-Sitem'i Ezen TRGG" diyerek fazla gaza gelmiş olduğumu göstermek istemem, sadece slogan xD

toplamda nerden baksak 1-2 aya yakın zamandır uğraştığım baş belası lanet-illet şeyi bitirdiğimi açıklamak isterim xD

tamam sitede herşey güzel ama tek istediğim kodlarımı çalmayın abi xD

bildiğimiz orjinal butterfly tasarımını jquery ve dom ortamlarında alt üst edip kafama göre bişey çıkardım :

www.butterfly-deneme.tr.gg : kendisi çok önceden yenitema'da tasarım deneme sitesi olarak açtığım sitemdir. sonradan yerini csstore deneme tahtalığına bırakmıştır. en son sadece kendi manyaklıklarımı denediğim bir tahta haline dönüşmüştür xD

belki red, iceblue gibi dandik tasarımları da yola getiririm bi ara diye düşünüyorum xD

neyse ben epey gaza geldim daha fazla sayıp sövmeden siteye girin yorumları buraya bırakın ki konu üste çıksın xD

Mesaj18.08.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senden beklerdim zaten böyle birşey Laughing
çalışıp sağını solunu değiştirmen çok güzel düşünülmüş ama eski tema daha bi düzenli duruyordu orası ayrı Razz
eline sağlık Cool

Mesaj18.08.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

dip not: içerik değiştirme ve başlık yazısı değiştirme sistemini her baba yiğit yapamaz...tebrikler kardeşim Cool
Mesaj18.08.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
Senden beklerdim zaten böyle birşey Laughing
çalışıp sağını solunu değiştirmen çok güzel düşünülmüş ama eski tema daha bi düzenli duruyordu orası ayrı Razz
eline sağlık Cool

xD sabahtan beri uraşıyom walla çok yıprattı xD

Mesaj18.08.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya şu reklama son bi ayar ypaıcam firefoxda çıkmıyomuş puh lanet olsun dur ben geliyom yarım saate xd

Mesaj18.08.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

csstore yazmış:
ya şu reklama son bi ayar ypaıcam firefoxda çıkmıyomuş puh lanet olsun dur ben geliyom yarım saate xd

reklamı düzelitrsin en kısa sürede..
yani kimse reklam nerde demesin Very Happy

Mesaj18.08.2009, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
csstore yazmış:

reklamı düzelitrsin en kısa sürede..
yani kimse reklam nerde demesin Very Happy

aynen öyle zaten şimdi mecburen reklamı orjinal haline getirmek zorunda kaldım.
tüm tarayıcılarda gayet güzel header'ın üstüne çıkmıştı. firefox yüzünden şeyettim yani xD ya bu iframe değil de diğer "hayatının erkeği .." bilmem ne tarzında olan reklamlar çıksa daha iyi oluyo o zaman sorun çıkmıyodu xd
Mesaj18.08.2009, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

eline sağlık.. walla helal olsun Very Happy bunu yapmak kadar uğraşması war
Mesaj18.08.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk etapta butterfly'ı evcilleştirme çabasıydı. o oldu. sonra özelleştirilebilmesine taktım kafayı. başlık yazısını değiştirtmeyi yaptım. içerikleri de değiştirtmeyi kafaya takmıştım ama bs reklamı sorun çıkardı ve bikaç hfta filan erteledim yine. en son bu sabah geldi aklıma bişeyler. bs reklamından oturdum içerikten çıktım xD.

içeriği ilk başta yapamamamın sebebi:
jquery'de $("input").val() diyince inputtaki yazıyı alıyo ve bu basitti.
ama $("textarea").val() olmadı sorun çıkardı. içeriği textarea yardımıyla düzenlettirrtmek en mantıklısıydı ama bi türlü olamadı xD

en son dedim tamam bari içeriği de inputla düzenlettirteyim. ama o da tüm günümü aldı. biri oluyo biri olmuyo falan derken en son her bir sayfayı özelleştirilebilir yapan kodları kendi içerisine koymak geldi aklıma. tüm gün bunaltıdan patlama aşamasına geldim en son işi çözünce rahata erdim en son yine bi firefox yüzünden bs reklamı düzenlemesi yaptım ve olay tamamlanmış oldu XD

Mesaj18.08.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Helal Olsun Wink
Mesaj18.08.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

saols dX

Mesaj18.08.2009, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Hacı Site Manyak Olmuş , Özellikle O İçerik Değiştirme Kısmı Mükemmel Kendimi Birden Wikipedia ' da Hissettim Very Happy

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Mesaj18.08.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifecity yazmış:
Ya Hacı Site Manyak Olmuş , Özellikle O İçerik Değiştirme Kısmı Mükemmel Kendimi Birden Wikipedia ' da Hissettim Very Happy

bunun temel şeysini hzırlarken wkipedia den esinlenmedim deil zaten xD hatta başlangıçta bi şey vardı mesela kenarında edit vardı küçük öyleydi xD

Mesaj18.08.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama buradan belirtmeliyim sanırım : millet bunu yzdığım yazıyı herkes görebiliyo sanıyo sanırım xD bu sadece javascript. burdaki çalışma sistemi zaten cookie ye dayalı. yani olan biten sadece kendi bilgisayarında oluyo. kullanıcıya özelleştirilebilirlik işte xD herkes kendine özel bişey görüyo. herkes birbirinden farklı.

ve son olarak html kod girilebiliyo kutucuklara. aman bozmayın da sonra bilmem kaç yüz yıl boyunca cookie'nin silinmesini beklersiniz dermişim. cookie ayarlarından benim cookie'yi sildin mi düzelir. xD

Mesaj18.08.2009, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

way Very Happy tebrikler kardeşim çok saçma ama çok iyi olmuş Very Happy