Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitemin kullanicilari icin neden bir sohbet odasi yok

Selam Arkadashlar... biz Bedava-Sitem kullanicilari bir birimize sorumuz oldukta Ozel Msj yazirik ve sonda uzun zaman kaybi oluyor...onun icin dushunuyorum Bedava-Sitemin kullanicilari icin bir sohbet odasi neden yok? Her kes kendi sitesinin ismiyle girish yapardi ve rahat konushurduk diger kullanicilarla... Ve her kesin sitesi daha cok Hit kazanir ? Bu konuda bir bilgisi olan lutfen yazsin... saygilarla Cowboy
Mesaj19.08.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

öneriler bölümünde açmalıydın bunu

Mesaj19.08.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Kufur edenin sitsini silsinler

Her kes Kendi sitesinin ismi ile sohbet odasina girish yapar ve kim kufur ederse kurallara uymazsa 3 uyaridan sonra sitesi Adminler terefindan siliner... Sizce nasil?
Mesaj19.08.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence olabilir ama olumlu olduğundan çok olumsuz olacağını herkez bilir =)
Mesaj19.08.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

raffinery yazmış:

Aslında Güzel Olabilirdi Ama Bilmiyorum Adminlerin derdi Başından Aşkın ...
Mesaj19.08.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

raffinery yazmış:

Tabiki olumsuzluklar çok olur;
Reklam Yapanlar,
Küfür&Argo Kullananlar vs. Kişiler Olacağı İçin Hiçbir Tadı Olmaz...

Mesaj19.08.2009, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Argo kullananlar, kufur yapanlar sitesi silinsin 3uyaridan sonra. ve her kez kendi sitesi ile girish yaptigindan reklama gerek olmaz... super olur bence. Adminlere nasil duyura biliriz?
Mesaj19.08.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yanlış hatırlamıyorsam Almanya'da üyelerden birisi bunu yapmıştı..
ve büyük bir çoğunluk onun sitesini kullanıyordu..
ve ben bunu (belki o siteden önce de kurmuş olabilirim hatırlamıyorum) tr.gg de yaptığımda ise yönetim "forumdan uzaklaştırma" adı altında sitemi silmeye kara vermişti, ben de kendim kapamıştım..
halbuki Alman yönetimi bunu bir suç olarak görmüyordu nedense..
her ne halse..
şimdi ise şöyle bir şey var, misal bunu ben yaptım diyelim bir gün sonra 500 tane kopyası çıkar hem de 300'ü sadece ctrl+a ctrl+v ile kopyalamaya çalışanlar..
böylelikle hiçbiri kullanılmaz, benimki de dahil..
ayrıca yönetim tekrar sildiredebilir..
b-s kendi açsa desek, kendi açtığı yardım sitesinin bile ne kadar zayıf olduğu ortada..
çünkü onunla uğraşacak kişiler yok, b-s'nin sistemini aslında beta gibi düşünün.. site yapmada sorun yok ancak farklı ülkelerin teknik destekte çalışanları zayıf ve az.
Mesaj19.08.2009, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dogru soyluyorsun... peki ne yapa biliriz bu durumda... Bazen Ozel msj yazmada da buyuk sorunlar cikiyor... mesala: 1msj en az 5kere ust uste ayni kishiye gidiyor. Ben Bedava-Sitemin Tam olarak Sahibini bilemedim... bilseydim belki onunla direk bu konuda konushurdum.
Mesaj20.08.2009, 07:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında yok değil
MSN üzerinden de xat üzerinden de daha önce denendi sohbet odası
Ama Ersel'in dediği gibi site reklamı yapanlar,küfür edenler çoktu
Bundan dolayı da huzurlu bir ortam sağlanamıyordu.
Mesaj20.08.2009, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

Çok gereksiz hatta kızdırıcı bir davranış olurdu. Burası bir teknik forum ve sadece bilgiye dayalıdır. İlla Sohbet etmek istiyorsanız Herkesin genelde Profilinde E-postası var. Yoksada rica edip alırsınız.

Çıkarabileceği sorunlar;

Arrow Bir kere antispamteam'ın dedikerinin hepsi olur.
Arrow Bilgi öğrenme azalır
Arrow Site reklamlarından geçilmez bir vaziyet alır
Arrow forumuda bozdukları gibi o sayfayıda bozarlar
Arrow sitenin amacı kalkar (sadece sohbet için kaydolurlar)
Arrow Almanyadakinin serbest olması bizim gibi düzensiz olmamalarıdır ve kurallara uymalarıdır.

Gereksiz ve olmaması gereken birşey. Zaten Herkes maşallah forum üzerinden sohbet mi ediyor bilgi paylaşımında mı bulunuyor belli değil!

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj20.08.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Msn üzerinden chat kuruldu, küfürler edildi-küfür edilenler banlandı-suçlanıldı.
En sonunda kapandı.

Xat üzerinden defalarca kuruldu, huzursuzluk çıktı, tekrardan kapandı.
Kendimiz arasında bir söz verirsek, Bedava-sitem dostluk-kardeşlik için bir chat sistemi yapabiliriz.
Ama sanmıyorum ki ilgi olucak.
İstek olması gerek ki ilgisi olucağını bilip, açalım.
Mesaj20.08.2009, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax yazmış:

Çok gereksiz hatta kızdırıcı bir davranış olurdu. Burası bir teknik forum ve sadece bilgiye dayalıdır. İlla Sohbet etmek istiyorsanız Herkesin genelde Profilinde E-postası var. Yoksada rica edip alırsınız.

Çıkarabileceği sorunlar;

Arrow Almanyadakinin serbest olması bizim gibi düzensiz olmamalarıdır ve kurallara uymalarıdır.

Gereksiz ve olmaması gereken birşey. Zaten Herkes maşallah forum üzerinden sohbet mi ediyor bilgi paylaşımında mı bulunuyor belli değil!

Evet Almanyada Serbest Olmasının Tek Nedeni Onların Bizden Kat Kat Disiplinli Olması Wink
Mesaj20.08.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
hazax yazmış:

Çıkarabileceği sorunlar;

Evet Almanyada Serbest Olmasının Tek Nedeni Onların Bizden Kat Kat Disiplinli Olması Wink
ersel haklı
Mesaj20.08.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazax yazmış:

Çıkarabileceği sorunlar;

Böyle bir chat sistemi kurulursa en azından hep online olacak rahat bir 3 kişi lazım yönetici olarak.
Tanıdık falan dinlemeden kim kuralları aşarsa o belli bir süre banlanıcak, bir daha oldugu takdiren süresiz. En fazla 2 şans tanınmalı.
O chatte yarışmalar, çeşitli aktiviteler, radyo sistemi kurulup canlılık getirilebilir.
Önceki mesajları göster: