Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım eder misiniz?(başlık resmi ve oyun)

1)başlık resmi:

A-arkadaşlar siteme başlık resmi ekledim ama resmi tekrarladı tekrarlamaması için başlık resmini boyutları ne olması lazım?(lütfen kesin bilgi söyleyin)

B-arkadaşlar sitemde başlık resminin olduğu yerde forum yazısı onu kaldırmak için ve yapmalıyım

2)evet arkadaşlar forumu gezerken online oyun sitesi görmüştüm aynı ikariam gibiydi. ben de online oyun sitesi yapmak istiyorum yardım edin!..
Mesaj21.08.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım eder misiniz?(başlık resmi ve oyun)

hakseverahmet yazmış:
1)başlık resmi:

A-arkadaşlar siteme başlık resmi ekledim ama resmi tekrarladı tekrarlamaması için başlık resmini boyutları ne olması lazım?(lütfen kesin bilgi söyleyin)

B-arkadaşlar sitemde başlık resminin olduğu yerde forum yazısı onu kaldırmak için ve yapmalıyım

2)evet arkadaşlar forumu gezerken online oyun sitesi görmüştüm aynı ikariam gibiydi. ben de online oyun sitesi yapmak istiyorum yardım edin!..

başlık resminin boyutu standart 856 148 falan
Mesaj21.08.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım eder misiniz?(başlık resmi ve oyun)

hakseverahmet yazmış:
1)başlık resmi:

A-Başlık Resminin Boyutu Küçükmüş Ondan Dolayı Tekrarlamış

B-Forumun Yazsını Kaldırmak İçin Ayarlara Gir Orda Sitenin Başlığı Var Orayı
Sil Ve Space Tuşuyla Bir Defa Boşluk Bırak Kaydetde

2- Evet Bende Çok Gördüm Fakat Çok Kodlama Bilgisi Gerekir Ve Öyle Herkesin Gelmesini Oynamasını İstiyorsan Belli Bir Miktarda Paran Olması Gerekir

Saygılar...