Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.08.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu: İstediğin Tasarıma Sahip Olma

Sitemiz Açılana Kadar Yeni Bir Anlatım Yaptık Ve Onu Koyduk Yorumlarınızı Bekliyorum
Mesaj21.08.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi tasarımını kendin bulup uraşmak varken neden emek hırsızlığı yapılsın.Sen bunu anlatmakla emek hırsızlığını desteklemiş oluyorsun Exclamation
Mesaj21.08.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Site Sahiplerinin Yaptığı Kendi Tasarımları Çalmak Suçtur Ve Siteniz Şikayet Sonucu Silinebilir..!

bunu sitemde belirttim
Mesaj21.08.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
Alıntı:
Site Sahiplerinin Yaptığı Kendi Tasarımları Çalmak Suçtur Ve Siteniz Şikayet Sonucu Silinebilir..!

bunu sitemde belirttim

Olabilir belirtmekle iyi yapmışsın ama.İllaki bu kuralları çiğneyen olacaktır Wink
Mesaj21.08.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
wording yazmış:
Alıntı:

bunu sitemde belirttim

Olabilir belirtmekle iyi yapmışsın ama.İllaki bu kuralları çiğneyen olacaktır Wink

o zaman sonuçlarına katlanır Mr. Green
Mesaj21.08.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
trakyafb yazmış:
wording yazmış:
Alıntı:

bunu sitemde belirttim

o zaman sonuçlarına katlanır Mr. Green

Hiç sanmıyorum.Mesela biri kendi uğraşmış tasarım yapmış.Tutki biri çaldı bunu koydu sitesini.Nerden bileceksinki çaldığını?Nerden görücen tasarımı çaldığını.