Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.08.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu: DAHA ÖNCE HİÇ DENENMEDİ!!!BÖYLE YENİLİK GÖRÜLMEDİ-YALAN MI?-

BÖY LE BİR UYGULAMA DAHA YOK. İŞTE FİKİR ADAMLARINA FIRSAT.SİTEMİZE GİRİN MAKALELERİNİZİ DENEMELERİNİZİ ŞİİRLERİNİZİ YAYINLAYIN....ALLAH AŞKINA ŞU RAMAZAN GÜNÜ Bİ GİRİN BAKIN.PİŞMAN OLMAZSINIZ...
www.imfix.tr.gg
Mesaj24.08.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR Bİ BAKIN BENCE...
Mesaj24.08.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli Not::::Tasarımım Japon cocuktan alıntı deıldır.19 Dolara satın alınan bır ebusınes WordPress Tasarımıdır...
Mesaj24.08.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

imfix yazmış:
Önemli Not::::Tasarımım Japon cocuktan alıntı deıldır.19 Dolara satın alınan bır ebusınes WordPress Tasarımıdır...
bence japon cocukdan alınmıs gibi geldi
Mesaj24.08.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

imfix yazmış:

O kadar Free Tasarım varken Bedava-sitem için 19 dolara bişimi satın aldın zannetmiyorum japon çoçuktan alıntı olmasa bile japon çoçuğun tasarımı forumda paylaşıldı

Mesaj24.08.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır arkadaşım.Sadece devam butonu var sliderın orda onu aldım...eğer rahatsızlık hıssederse de siler özürümü dilerim...

http://www.elegantthemes.com/preview/eBusiness/İşte bu da tasarımın orijinali bu tasarımnın kodları ıcın forumda açılmış konu da var arayıp bulurum ıstersenız css kısmında yanı tasarım bır nevı free
Mesaj24.08.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

fikra-sel yazmış:
imfix yazmış:

O kadar Free Tasarım varken Bedava-sitem için 19 dolara bişimi satın aldın zannetmiyorum japon çoçuktan alıntı olmasa bile japon çoçuğun tasarımı forumda paylaşıldı

evet senın dedığın doğru.ben satın aldım demedım ztn sadece tasarımın wordpress e aıt olduğunu soledım... Bu tasarımın kodları yayımlanmıstı forumda Wink Wink Wink Wink
Mesaj24.08.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt bende gördüm tasarım kodunu Smile bu wordpress tasarımıymış hakaten en altında

Powerby Wordpress yazıyor Very Happy

Mesaj24.08.2009, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

fikra-sel yazmış:
ewt bende gördüm tasarım kodunu Smile bu wordpress tasarımıymış hakaten en altında

Powerby Wordpress yazıyor Very Happy

Hele şükür dikkatli ve anlayışlı biri çıktı...Bu proje bana sorarsanız cok orijinal ve onemli.Lütfen youmlarınızı esirgemeyin
Mesaj24.08.2009, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTEMİZE YENİ YAZILAR EKLENMİŞTİR.SİZDE MAKALE DENEME ŞİİR VEYA KENDI YAZMIS OLDUĞUNUZ HERHANGI BIR YAZIYI YAYINLAMAK İSTİYORSANIZ BİZE ULAŞIN
Mesaj25.08.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

YENİ YAZARLARIMIZIN YENİ YAZILARI EKLENMİŞTİR... ISRARLA GİRMENİZİ İSTİYORUM...

www.imfix.tr.gg
Mesaj25.08.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

imfix yazmış:
YENİ YAZARLARIMIZIN YENİ YAZILARI EKLENMİŞTİR... ISRARLA GİRMENİZİ İSTİYORUM...

www.imfix.tr.gg

kardes hayırlı olsun

Mesaj25.08.2009, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler kardeş.Saolasın
Mesaj25.08.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

HEPİNİZİ ISRARLA SİTEME BEKLİYORUM...YENİ YAZILAR EKLENMİŞTİR...
Mesaj25.08.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş senin siteni google reader e ekledim kralihsan1027( at )hotmail.com msn mi eklersen sana bi kaç sorum olcak
Önceki mesajları göster: