Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.08.2009, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Galatasaray'lıların Başlığı

Arkadaşlar bu başlık kiminize saçma gelebilir kiminize de tartışma amaçlı başlık gelebilir. O yüzden lütfen [b]bu başlığa Fenerbahçe'li arkadaşlar yazmasın!

Başlıkta nasıl bir mesaj olmalı

Arrow diğer takımları aşağılıyacak mesajlar yazılmasın
Arrow Mesajlarda küfür vb. hakaret içeren sözcüklere yer verilmesin

Bunlara uyacak olan bütün GALATASARAYlı arkadaşlar burda takım hakkında görüşlerine yer verebilir![/b]

Mesaj26.08.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray'la ilgili bütün haberler burada paylaşılsın o zaman.
Forum kirliliğinede gerek yok.
Fenerbahçe'liler, Beşiktaş'lılarda aynı şekilde açarsa Forum kirliliği olmaz.
Anadolu Takımları altındada bir başlık açılır olur biter.
Mesaj26.08.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Galatasaray'la ilgili bütün haberler burada paylaşılsın o zaman.
Forum kirliliğinede gerek yok.
Fenerbahçe'liler, Beşiktaş'lılarda aynı şekilde açarsa Forum kirliliği olmaz.
Anadolu Takımları altındada bir başlık açılır olur biter.

Süper fikir Wink Bu saatten itibaren başlatalım
Mesaj26.08.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray aslandır,Fenerbahçe ise sarı kanarya
Fener cumhuriyet ise,bu cumhuriyeti bizler kurduk
Galatasaray bir gerçektir,bahçelerde açan çiçektir
’Galatasaray İmparatorluğu’ efsane değil gerçektir

Galatasaray üç kıtaların hakimi Osmanlı mirası
Galatasarayla tanındık Galatasaray ile anıldık
Ali Sami yen baş kanımız,Galatasaray ise canımız

Avrupa tarihine yazıldı,bu ’Galatasaray Destanı’
Süper Kupa’ya süper maçlar ile uzandık
Sarayda yaşarız,taraftar ile dünyalara taşarız

Biz aslan olur kükreriz,en büyük kupaları müzeye çekeriz
Maziye yenilgisiz aldığımız kupaları da ekleriz
Avrupa Şampiyonu,Milli Takım ile Uzakdoğu aslanı

*Galatasaray İmparatorluğu
*Galatasaray Gerçeği
*Galatasaray Destanı
*Galatasaray Türkiyedir...........

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj26.08.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk konuyu başlatmak isterim.

Bildiğiniz üzere yarın Galatasaray'ımız Uefa Avrupa Ligi'nde Levadia Tallin ile 5-0 ın rövanşında deplasmanda Estonya'da karşılacak.

Sizce skor ne olur?Galatasaray'ımız hangi kadroyla sahaya çıkar?Maçın adamı kim olur?

Mesaj26.08.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence ilk 11 böyle olmasi gerekir

kalede =leo
defans= Hakan balta servet gökhan sabri(ugur)
orta saha= Kewell Arda keita Mustafa
Forve= Baros Elano

macin adami Arda turan olur sanirim!
farkli yenecegimize inaniyorum zaten aliskanlik hale geldi
7 macta 26 gol atik sanirim Smile

bu kadro en az yari finalle kadar cikmasi gerekir
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj26.08.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
bence ilk 11 böyle olmasi gerekir

kalede =leo
defans= Hakan balta servet gökhan sabri(ugur)
orta saha= Kewell Arda keita Mustafa
Forve= Baros Elano

macin adami Arda turan olur sanirim!
farkli yenecegimize inaniyorum zaten aliskanlik hale geldi
7 macta 26 gol atik sanirim Smile

bu kadro en az yari finalle kadar cikmasi gerekir

Hakan Balta ve Keita ile sakatlanmışlar diye duydum doğrumu? Bilgisi olan var mı?

Ayrıca değerli photoshop bilen Galatasaraylı arkadaşlardan bu sene ki Uefa avrupa ligi için özel bir çalışma yapmalarını bekliyoruz.
Mesaj26.08.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

...........................
hakan balta sakat evet ama keita sakat degil oyniyacak...

uefa avrupa ligi icin ne gibi bir calisma istiyorsun???
Mesaj26.08.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
hakan balta sakat evet ama keita sakat degil oyniyacak...

uefa avrupa ligi icin ne gibi bir calisma istiyorsun???

giflerin hepside güzel tşk

masaüstü resimleri olarak diyorum.Uefayı yeniden kazanma hırsını anlatan güzel bir photoshop çalışması.
Mesaj26.08.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Haber Benden olsun

GS AVRUPA KUPALARINDA 225. MAÇINA ÇIKACAK

UEFA Avrupa Ligi Play -Off Turu Rövanş Maçında Yarın Estonya'nın Levadia Takımına Konuk Olacak Galatasaray, Avrupa Kupalarındaki 225. Maçına Çıkacak.

Mesaj26.08.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafik isleriyle aram fazla iyi degil
bakacaz artik Wink
Mesaj26.08.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eksik Kadroyla Gideceğiz..........

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde Levadia Takımıyla Yarın Yapacağı Play -Off Turu Rövanş Maçı İçin Estonya'ya Eksik Kadroyla Gitti.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde Levadia takımıyla yarın yapacağı play-off turu rövanş maçı için Estonya'ya eksik kadroyla gitti.

THY ait özel uçakla başkent Tallinn'e hareket eden Galatasaray'da, sakatlıkları bulanan Keita, Ayhan, Kewell, Hakan Balta, Linderoth ve Serkan Çalık'ın yanı sıra Baros, Volkan, Aykut, Uğur ile Gökhan alınmadı. Sarı-kırmızılı kafilede, 17 futbolcu bulunuyor.

Galatasaray, İstanbul'da yapılan ilk maçı 5-0 kazanmıştı.

Mesaj26.08.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu İdda pek gerçekçi deil ama sizlerle paylaşmak istedim

- İspanya'nın Sevilla kentindeki yerel gazetelerden ''Diario de Sevilla'' Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın Mehmet Aurelio'yu transfer etmek için Real Betis kulübü ile pazarlığa başladığını iddia etti.

Haberde, Fenerbahçe'nin Real Betis'e 3.7 milyon Avro bonservis bedeli önerdiği ancak Aurelio'nun halen transfer edilebilir olduğunu düşünen Galatasaray ve Beşiktaş'ın da girişimlerde bulunduğu ileri sürüldü.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in Real Betis'e 2.5 milyon Avro teklif ettiği ama İspanyol kulübünün bunu az bulduğu belirtilen haberde, siyah beyazlıların yeni bir teklif götürebilecekleri yazıldı.

Real Betis ve Aurelio'nun yakın çevresi ile görüşmeler yaptığı kaydedilen Galatasaray kulübünün yöneticisi Haldun Üstünel'in ise henüz teklifini söylemediği bildirildi.

İspanyol gazetesine göre, ''İstanbul'un 3 büyük kulübü arasında Aurelio savaşı devam ederken'', gelecek hafta çözümün bulunacağı yorumu yapıldı.

Mesaj26.08.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

GALATASARAYLI VOLKAN YAMAN ESKİŞEHİR YOLUNDA

Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray'dan Volkan Yaman'ın Eskişehirspor'a gelmek istediğini söyledi. Volkan'ın Eskişehirspor'a gitmesi durumunda Galatasaray, Caner Erkin transferi konusunda önemli bir engeli aşmış olacak.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ile Galatasaray AŞ. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in Volkan konusunda görüştüğünü belirten Çalımbay, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na yaptığı açıklamada, "Bu konuda anlaşma yapıldığını duyduk, ama henüz kesin konuşamayız. Belki detaylar konuşuluyordur. Volkan'la İstanbul'da görüştüm. Eskişehirspor'a gelmeyi çok istiyor" dedi.

Takımının üç haftada ortaya koyduğu performanstan ve alınan sonuçlardan genel olarak memnun olduğunu ifade eden Çalımbay, "Tek sıkıntı çok pozisyon bulmamıza karşın bunları gole dönüştüremiyor olmamız" dedi.

Batuhan Karadeniz'i hâla istediklerini, ancak şu ana kadar Beşiktaş'ın bu konuda esnek olmadığını dile getiren Çalımbay, Yıldıray Baştürk konusunda ise "Yıldıray'la görüştük ancak kendisinin standartları çok yüksek. Beşiktaş da devreye girdi" şeklinde konuştu.

Mesaj26.08.2009, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Sıkça Kullandığım Bir Slogan

SanMasınLaR SeNi yaLnız ßiz ßuralARDAyız