Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Rodrigo Barbosa Tabata Beşiktaş'ta !

Brezilya'nın Santos kulübünde forma giyen 27 yaşındaki Tabata futbol hayatına 1999 yılında Paulista'da başladı.

Doğum Tarihi : 19.11.1980

Doğum Yeri / Uyruğu: Aractuba / Brezilya

Mevki : Orta Saha

Boy : 1.71

Kilo : 67

Forma Numarası : X

Medeni Hali : Evli

Oynadığı Kulüpler : Goias(BRE), Santos(BRE)

2000 Yılında Sao Bento'ya transfer olan Tabata burada geçirdiği 1 yıldan sonra Santo Andre'ye transfer oldu. 2002 yılında Treze'ye geçen yıldız futbolcu daha sonra America-RN takımında boy gösterdi. Bu kulüpte oynadığı 5 maçta 2 gol atan Tabata aynı yıl içinde Campinense-PB takımına gelerek 18 maçta 5 kez fileleri havalandırarak göz doldurdu. Birçok takımda forma giyen Tabata 2004-2005 sezonunda Goias'a transfer olarak 75 maçta 18 gol attı. 2006 yılında Brezilya'nın köklü kulüplerinden Santos'a gelen Tabata oynadığı 137 maçta 23 gol atarak taraftarların büyük sevgisini kazandı.

----------------------------------------------------------------------------------------

Hayırlı uğurlu olsun , Alex'den 10 gömlek üstün oyuncu.[/color]

Mesaj28.08.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İmza Attımı Yoksa Atacak Mı Attıysa Öff. Ben Fb'liyim tabata'yı iyi takip ediyodum süper oyuncu şutları çalımı son vuruşları süper bi oyuncu brezilyalı süperr ama alex ondan daha iyi nokta pasları gelişmiş oyun düzeyi ve tek toplar tek kelimeyle süper ama artık iyi takımlarda alex gibi oyunculara yer yok bundan sorna futbol koşmak demek. Walcott Lennon gibi hızlı oyunculara ihtiyacı var artık 3 büyüklerin.Tabatada çok yüksek düzeyde olmasada koşan bi oyuncu iyi sayılır ama ilk 11 de Tello'nun yerine oynayacak düzeyde biri değil ancak Uğur İnceman erine oynar.
Mesaj28.08.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kadar gereksiz bi transfer daha görmedim bildiğim kadarıyla 10 milyon euro yazık ya vallahi yazık
Mesaj28.08.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Rodrigo Barbosa Tabata Beşiktaş'ta !

forza-kartal yazmış:

1-) Ne demezsin Alex'den 10 kat üstün oyuncuymuş.
2-)Dünyayı sarsıcak transfer yapıcaz dediniz bişey yapamadınız ala ala bu adamı aldınız.
3-)Bu kadar gereksiz bir transfer hayatımda görmedim birde 8 Milyon Euro yazık günah..Beşiktaşın ayıbıdır bu oyuncuya 8 Milyon Euro vermek..
Mesaj28.08.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Rodrigo Barbosa Tabata Beşiktaş'ta !

ligheycani yazmış:
forza-kartal yazmış:

1-) Ne demezsin Alex'den 10 kat üstün oyuncuymuş.
2-)Dünyayı sarsıcak transfer yapıcaz dediniz bişey yapamadınız ala ala bu adamı aldınız.
3-)Bu kadar gereksiz bir transfer hayatımda görmedim birde 8 Milyon Euro yazık günah..Beşiktaşın ayıbıdır bu oyuncuya 8 Milyon Euro vermek..

Wink
Mesaj28.08.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

hım ben güzel bir youncu olduğunu duydum inşallah güzel olur
Mesaj28.08.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

8 milyon euro Vermişler Bu Oyuncuya.
Değmez...
Mesaj28.08.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

heyrli uğurli olsun Very Happy Very Happy Mr. Green

hayırlı olsun
Mesaj28.08.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar değer mi değmez mi tartışılır ama bırakın adam bir sahaya çıksın topunu oynasın ondan sonra belki çok yerinde transfer olmuş diyeceksiniz.bu yorumlar boşuna..
Mesaj28.08.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

8 Milyon EURO'ya daha kaliteli,işe yarar bir transfer yapılmasını beklerdim.
Ersel'in dediği gibi "Değmez..."
Mesaj28.08.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:
8 Milyon EURO'ya daha kaliteli,işe yarar bir transfer yapılmasını beklerdim.
Ersel'in dediği gibi "Değmez..."

Arkadaşım Değmezlikten ziyade 10 milyon o futbolcuya verilmi ya.. Bu kadar aç insan varken.. Yemin ediyorum show için uğraşıyorlar..
Önceki mesajları göster: