Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu: A Milli Takım Kadrosu Açıklandı.

A Milli Takım Kadrosu Açıklandı
2010 Dünya Kupası grup elemelerinde önce Estonya, ardından Bosna Hersek ile karşılaşacak olan A Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı. 23 oyuncunun davet edildiği aday kadroda Galatasaray'dan Sabri Sarıoğlu, Gökhan Zan, Servet Çetin, Hakan Balta, Mustafa Sarp ve Arda Turan yer aldı.

A Milli Takımımız 5 Eylül'de Kayseri'de Estonya ile 9 Eylül'de Zenica'da Bosna-Hersek ile karşılaşacak.

A Milli Takım kadrosunda şu futbolcular yer alıyor:

Kaleciler
Serkan Kırıntılı (Ankaragücü), Volkan Demirel (Fenerbahçe), Sinan Bolat (Standard Liege)

Defans
Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Servet Çetin, Gökhan Zan (Galatasaray), İbrahim Kaş, İsmail Köybaşı (Beşiktaş), Gökhan Gönül, Önder Turacı (Fenerbahçe)

Orta saha
Arda Turan, Mustafa Sarp (Galatasaray), Kazım Kazım, Emre Belöoğlu (Fenerbahçe), Ceyhün Gülselam (Trabzonspor), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Nuri Şahin (Borussia Dortmund), Tuncay Şanlı (Stoke City)

Forvet
Nihat Kahveci (Beşiktaş), Sercan Yıldırım (Bursaspor), Semih Şentürk (Fenerbahçe), Mevlüt Erdinç (Paris Saint Germain)
Mesaj29.08.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Hadi Hayırlısı! Ama Terim Bundan Önceki Maçlarda Fatih Tekke,Gökdeniz Karadeniz Gibi Futbolcuları Kadroya Almayarak Çok Büyük Hatalar Yaparak Puan Kaybetmemize Neden Oldu! Confused
Mesaj29.08.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
Arrow Hadi Hayırlısı! Ama Terim Bundan Önceki Maçlarda Fatih Tekke,Gökdeniz Karadeniz Gibi Futbolcuları Kadroya Almayarak Çok Büyük Hatalar Yaparak Puan Kaybetmemize Neden Oldu! Confused

bence almaması daha hayırlı bi gökdeniz ne yapabilir ki artık Question Wink
Mesaj29.08.2009, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Ya Şuan Almasın Tamamda Ama Daha Önceki Maçlarda Sercan Batuhan Gibi Forvetlerimiz Çok Tecrübesiz Kaldılar Gol Bulmadık Puan Alamadık! Wink
Mesaj29.08.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakıyorumda sayın Terim adam deniyecek : )
Mesaj29.08.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

gördüğüm bir hata var neden gsli oyuncular vurgulanmış?

bu yaptıgınız resmen ayıb.Diğer futbolculardan ne özelliği varda onları vurgulayıp belirtosun xS
Mesaj29.08.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

bu yaptıgınız resmen ayıb.Diğer futbolculardan ne özelliği varda onları vurgulayıp belirtosun xS

Katılıyorum...
Diğer Futbolculara Saygısızlık...
(i am japon-cocuk)
Mesaj30.08.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

Ben Galatasaray'lıyım Galatasaray sitem var
Bu haber de galatasaray.org'dan alıntıdır. Wink
Mesaj30.08.2009, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:
hyperend yazmış:

o formayı giyen herkes eşittit göğsünde ay yıldızlı bayrağı taşıyan hiçbir futbolcunun ayrımı yapılmaz galatasaraylıları vurgulaman yanlış sen galatasaraylı olabilirsin ama bu forum tüm takım taraftarlarına açık galatasaray resimi veya taraftar sitesi forumu değil
Mesaj30.08.2009, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:
hyperend yazmış:

Herşey Tamam ama

BU TAKIM TÜRK MİLLİ TAKIMIDIR!