Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Ünlü Beşiktaş'lılar

Evet ünlü denilen kişilerin tutuklarım takım bizim tuttuğumuz takımdır onlar tutuyor diye hiç bir takım özel olmaz çünkü onlarda insan bizde

açılan 2 başlığıda çok saçma buluyorum ve kınıyorum bırakın bu takım kavgalarını, bu takım fanatikliğiniz yüzünden forumda hzur kalmadı xS
Mesaj30.08.2009, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence de açılan Galatasaraylıların BAşlığı Fenerbahçelilerin Başlığında açmaları daha doğru olurdu.
Mesaj30.08.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu takım muhabbetlri bu forum artık yasaklanmalıdır.Huzur kalmadı ya ne bu herkes takım şeyine bölündü forumda bir huzurzluk oldu xD
Mesaj30.08.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben zaten bunu her yerde dile getiriyorum
ama baslik acmaya gerek duymadim bu konu icin
zaten serbest bölgede tartismaya aciktir futbol basliklari

suan galatasaraylilarin basligi fenerlileirn basligi ve besiktaslilarin basligi diye balsiklar acildi ben kendi adima gsli kardeslerime futbol tartismalarina girmemelerini rica etim ve öylede oluyor fb veya bjk basliklarina bakin bir galatasarayli gelipte tartisma yaratacak sözler sarf etmedi Wink

ama galatasaray basligina bakin ilk basta bir fenerli arkadas tartismak istedi ama yanit cevap alamiyinca arkadas fikrinden vazgecti yani is bizde bitiyor
tartismak istiyeni hep görebiliriz ama biz cevap vermeyince kendi adimiza tartisma olmaz

örnek biri bir cümle yazdi tartisma iceren baskasi cevap verdi o bir cümle 200 tartismalarla dolu cümleye dönüyor

Galatasaray´lilarin basligi
fenerbahceli´lerin basligi
ve
besikatsilarin basligi

adlariyla farkli basliklar acildi bence suan iyi gidiyor ve umarim böyle devam eder

eyer yine bu balsiklarda tartisma olacaksa basta dedigime tekrar dönmem gerekir yani ne demistim

Alıntı:
ben zaten bunu her yerde dile getiriyorum
ama baslik acmaya gerek duymadim bu konu icin
zaten serbest bölgede tartismaya aciktir futbol basliklari

sevgilerimle
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.08.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani herkes bir yerde doğru var ancak forumda inanılmaz bir boşluk oldu ve huzursuzluık var sanki her an kavga çıkacak gibi xS