Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2009, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Caner ERKİN Galatasaray'da

Caner ERKİN Galatasaray'da
Galatasaray Futbol A.Ş. Rusya’nın CSKA Moskova takımından Caner Erkin’i sezon sonunda bonservisini satın alma opsiyonuyla bir yıllığına kiralamıştır.

Galatasaray Futbol AŞ

Caner Erkin Kimdir
1988, Balıkesir doğumlu olan Caner Erkin, futbola Edremit Kolej Spor’da başladı. 2002 yılında Vestel Manisaspor’a transfer olan Caner Erkin, 2004 yılında kulübü ile profesyonel sözleşme imzaladı. Genç oyuncu, 2004-05 sezonunda 16 yaşındayken, 2. ligde Vestel Manisaspor forması ile 4 maça çıktı ve 2. lig şampiyonluğu yaşadı.

Caner Erkin, 2005-06 sezonunda ise Vestel Manisaspor forması altında Süper Lig’de 27 maça çıktı. Süper Lig’de Vestel Manisaspor forması altında toplam 39 maça çıkan Caner Erkin, 5 gol attı.

Genç futbolcu, 2006-2007 sezonunun ilk yarısının ardından ara transferde Rusya’nın CSKA Moskova takımına transfer oldu. CSKA Moskova formasını Lig, Rusya ve Avrupa Kupası olmak üzere 49 kez giyen Caner Erkin, CSKA Moskova formasıyla iki kez Rusya Kupası şampiyonluğu tattı.

İlk kez 2006 yılında Gana'yla yapılan özel maçta A Milli Takım formasını giyen, Caner Erkin, 13 kez A Milli takım formasını taşıdı. Sol bek ve orta sahanın solunda görev yapan genç oyuncu 1.81 boyunda.
Mesaj31.08.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlı ve uğurlu olsun
Mesaj31.08.2009, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Manisaspor'da baya bi oynadı Caner.
2-3 sezon izlemiştim canlı olarak.
Forması bile vardı, Cska'ya gidince atmıştım çöpe. Laughing

İyi bir futbolcu.
Fenerbahçe'ye attığı golü unutamıyorum hiç.
İyi işler başarıcağına inanıyorum.

Galatasaray için hayırlı olsun..
Mesaj31.08.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Bir Fubolcudur İnşallah.
İzleme Şansım Olmadı Razz
Hayırlı Olsun Aslanıma Razz

Mesaj31.08.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adını duymuştum(mahalledekiler bjkye gelcek diyorlardı ama dogru yolu bulmuş xD)

Galatasarayımıza Hayırlı Ugurlu olsun
Mesaj31.08.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi kere iyi topçu ammma G.Saray'ın o mevkide Arda Kewell ve Keita'sı var hadi diyelim Antrenörde Zico gibi kazık çıktı sol beke çekti bunu Smile O zaman daha da fena adamın defans yönü zayıf ve orada oynayabilen istikrar abidesi Hakan Balta var + yedeği Alpaslan.

Çok ama çooooooooooooook gereksiz bi transfer , hayırlı olsun Razz

Mesaj31.08.2009, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazıları aldığımız futbolcuları " kıskanıyor " olabilir fakt biz memnunuz..
Mesaj01.09.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Bi kere iyi topçu ammma G.Saray'ın o mevkide Arda Kewell ve Keita'sı var hadi diyelim Antrenörde Zico gibi kazık çıktı sol beke çekti bunu Smile O zaman daha da fena adamın defans yönü zayıf ve orada oynayabilen istikrar abidesi Hakan Balta var + yedeği Alpaslan.

Çok ama çooooooooooooook gereksiz bi transfer , hayırlı olsun Razz

Hahaha Laughing
Yaptığımız bütün transferlere gereksiz diyosun
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş
Bilmediğin konular hakkında konuşma
Transferin amacı zaten Hakan Balta ve Alpaslan'a alternatif oluşturmak. Wink
Mesaj01.09.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte futboldan anlamadığın basbaya ortada zaten 2 futbolcuya alternatif oluşturan yönetimden bi halt çıkmaz merak etme yedek kulübesine saplanır kalır Wink

Volkan Yaman'da geldiğinde ne kadar övülmüştü noldu takımdan kovulurcasına Eskişehir'e gönderildi !

Mesaj01.09.2009, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
İşte futboldan anlamadığın basbaya ortada zaten 2 futbolcuya alternatif oluşturan yönetimden bi halt çıkmaz merak etme yedek kulübesine saplanır kalır Wink

Volkan Yaman'da geldiğinde ne kadar övülmüştü noldu takımdan kovulurcasına Eskişehir'e gönderildi !

Evet anlamıyorlor biz de o yüzden dünyaca ünlü yıldızları transfer ediyoruz
O yüzden UEFA Avrupa Liginde gruplara kaldık
O yüzden 4 haftadır yolumuza kayıpsız devam ediyoruz Wink
Mesaj01.09.2009, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Avrupa Ligi'nde gruplara kalan bi takım kendini başarılandırarak taçlandırıyorsa ne diyilebilirki Smile

Mesaj01.09.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Avrupa Ligi'nde gruplara kalan bi takım kendini başarılandırarak taçlandırıyorsa ne diyilebilirki Smile

Avrupa Liginde gruplara kalmamızı değil,nasıl kaldığımız vurgulamak istedim.
İkişer maç şeklinde oynanan toplam altı maçta 18 gol attık, 2 gol yedik.
Ne kadar güçsüz takımlar da olsalar Beşiktaş'ın geçen yıl Avrupa Ligi elemesinde bu seviyedeki bir takıma kaç farkla yenildiğini hatırlıyoruz.
Ayrıca orda sadece Avrupa Liginden bahsetmiyorum, sanırım cevap verebilecek sadece bunu bulabilmişsin.
Verdiğin de cevap olsa..
Mesaj01.09.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun ama
sadece 1 sezon kalacak olması üzücü
umarım bu bir sezonda iyi işler yapar.
Mesaj01.09.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
Hayırlı olsun ama
sadece 1 sezon kalacak olması üzücü
umarım bu bir sezonda iyi işler yapar.

Bir sezon değil Sefer abi sezon sonunda bonservisini alıyoruz.
Mesaj01.09.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Satış opsiyonuyla beraber alındı ama bence G.Saray bonservisiyle almayı düşünmeyecektir çünkü forma şansı bulacağını zannetmiyorum her neyse hayırlı olsun.

Önceki mesajları göster: