Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.09.2007, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Alt forum

Bu html,css,javascript bölümlerine alt forum konulurasa hiç fena olmaz.paylaşım ve sorular diye.çünkü bi soru soruluyo daha sonra çok yardımsever bi arkadaşımız Razz her kod için bi başlık açıp soruyu aşağılara itiyo.soru cevaplanamıyor.Alt forum konsa iyi olur.
Mesaj02.09.2007, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

alt forum seklinde zaten, daha nasil alt forum olacak? önemli konulari modlar yukariya sabitleyebilir... Sorular cevaplar diye ayirdim ben yukarda bak mesela ögretici konular bölümü sadece konular icin, sorular asagiya gitsin diye...yanina da yazdim (sorular baska yere lütfen diye), uygulaniyor mu? kullanicilarin cogu dikkat etmiyor.
Mesaj02.09.2007, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
alt forum seklinde zaten, daha nasil alt forum olacak? önemli konulari modlar yukariya sabitleyebilir... Sorular cevaplar diye ayirdim ben yukarda bak mesela ögretici konular bölümü sadece konular icin, sorular asagiya gitsin diye...yanina da yazdim (sorular baska yere lütfen diye), uygulaniyor mu? kullanicilarin cogu dikkat etmiyor.

tamam siz öyle güzel yapmışsınız dediğiniz gibi kimse dikkate almıyorda,tabi sizin sisteminizde olmuyor olabilir ben başka bir forumda görmüştüm de ondan yazdım.alt forumunda alt forumu yapılabilir.ama tabi sistemden sisteme değişiyorsa bilemem benim hiç forum sitem olmadı.
Mesaj02.09.2007, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

anladim, foruma bagli o, bizim forumla olmuyor malesef Sad
Önceki mesajları göster: