Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu: TR.GG NE KADAR SAĞLAM

Arkadaşlar selam...

Bende tr.gg uzantılı bir site yaptım siteye çok önemli bilgiler yüklüyorum ben tr.gg nin nekdar sağlam olduğunu osrmak istiyorum. Yani yarın herşeyi kapatıp giderlerse biz ne yapacağız. Çünkü daha çnce böyle bişey başıma geldi. Yani bu hazır veb siteleri içinde yeri nedir. kim yapar bu hizmeti. Taahhidleri nelerdir.

YArdımcı olursanız çok sevineceğim.
Mesaj07.09.2009, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardes kurallara uyalım yeter Smile
Mesaj07.09.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmam kurallara uyalım uymasına da tr.gg yi kim destekliyor bunu çok merak ediyorum forumda tarihçe diye bir sayfa varmı göremedim.
Mesaj26.10.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Tr gg siteleri ne kadar dayanikli

Sayin arkadasim sen merak etme sen kurallara uydugun müddetce sayfana bir sey olmaz tr gg yani bedava sitem bir almanya kurulusuna aittir ve almanyada hatiri sayilir bir sunucudur yani sadece almanya ve türkiyeye mahsus bir kurulus olmadigi icin cesitli devletlerede hitap eder yani homepage baukasten e güvenilir sunuculardan birisidir nerdenmi biliyorum cünkü bende almanyada kaliyorumda ondan selamve sevgilerimle.
Mesaj28.10.2009, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

webme destekliyor
Mesaj28.10.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiçbirşey kalıcı değildir her zaman bilgilerinin yedeklerini al 3-4 ay önce bs'nin yönetiminde bir sarsılma oldu. 1-2 ay önce bs saldırıya uğradı Wink
Mesaj29.10.2009, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Yaparken Bilgilerimin Kopyasını Bilgisayarıma Alıyorum
Önerilir Wink
Önceki mesajları göster: