Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu: GREENSTYLE tasarımı

Baktım forumda tasarımlar paylaşılıyor ve iç açıcı değiller hem bir örnek olsun hemde boş zamanımı değerlendirmek adına bu çalışmayı yaptım.
Eleştiriye açığım Smile

.:İNDİR:.

Bu arada tasarım alıntı felan değildir.Lütfen sen yapmamışsın alıntı felan diye eleştirmeyelim
Mesaj07.09.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

hey maan, yıktın yine ortalığı. manyak herif xD
Mesaj07.09.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:

buna free template diye sazan olmazlarsa iyi yine xD
Mesaj07.09.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:
scriptype yazmış:

buna free template diye sazan olmazlarsa iyi yine xD

ya yazarlarsa açacam video programını çekeceğim yapılışını...
Mesaj07.09.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım harika tşkrler
Mesaj07.09.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok güzel olmuş, paylaştığın için teşkler. herkes bu dereceye gelebilse işte keşke

Mesaj07.09.2009, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

seonet yazmış:
çok güzel olmuş, paylaştığın için teşkler. herkes bu dereceye gelebilse işte keşke

millet anca başkasının tasarımının kodlarını yayınlama derdin. free tasarım derdinde. onu da başkasına ayırttırıyolar tam süper oluyo. sorsan link yapmayı bile bilmiyodur
Mesaj07.09.2009, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:
seonet yazmış:

millet anca başkasının tasarımının kodlarını yayınlama derdin. free tasarım derdinde. onu da başkasına ayırttırıyolar tam süper oluyo. sorsan link yapmayı bile bilmiyodur

doğru
Mesaj07.09.2009, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

emeğe saygı ama free template bu
Mesaj07.09.2009, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url yazmış:

değil ps dosyasını indirirsen görürsün

muhteşem tebrikler...
Mesaj07.09.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url yazmış:

Ya arkadaşım ne istersen onun üstüne yemin edeyim photoshop dan çizdim psd dosyasıda duruyor inanmıyorlar işte ben bedava siteme bundan çok soğuyorum herkez diyor "yok sen yapmamışsın?Nerden aldın?" emeğine sağlık çok güzel diyen 2 tane 3 tane malesef Sad sadece bedava sitemi takip edmiyin ingilizce blogları türk tasarımcıların bloglarını takip edin feedlerine abone olun sizde derslerini takip edin arkadaşım scriptype zaten biliyor benim yaptığımı.Bundan daha güzel birçok tasarımım var free değil hepsi benim bence biraz profesyonel olduğu için ki bu beni mutlu ediyor free sanılıyor alıntı sanılıyor ama inanılmaması daha çok rahatsız ediyor
Mesaj07.09.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana öyle gelmiş ozaman şu yazılar falan bana aynn free gibi geldi üç beş free css uygulamışsan fark eedersin
Mesaj07.09.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır yazılar şöyle http://tr.lipsum.com/ burayı incelerseniz

lorem dor sit ament şudur:

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.
Mesaj07.09.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

gureltekel yazmış:
add-url yazmış:

Ya arkadaşım ne istersen onun üstüne yemin edeyim photoshop dan çizdim psd dosyasıda duruyor inanmıyorlar işte ben bedava siteme bundan çok soğuyorum herkez diyor "yok sen yapmamışsın?Nerden aldın?" emeğine sağlık çok güzel diyen 2 tane 3 tane malesef Sad sadece bedava sitemi takip edmiyin ingilizce blogları türk tasarımcıların bloglarını takip edin feedlerine abone olun sizde derslerini takip edin arkadaşım scriptype zaten biliyor benim yaptığımı.Bundan daha güzel birçok tasarımım var free değil hepsi benim bence biraz profesyonel olduğu için ki bu beni mutlu ediyor free sanılıyor alıntı sanılıyor ama inanılmaması daha çok rahatsız ediyor

Very Happy tmm heycan yapma Very Happy bana öyle gelmiş dedim indirmeyi görmedim psd yi görseydim demezdim Very Happy pardon
Mesaj07.09.2009, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url yazmış:
bana öyle gelmiş ozaman şu yazılar falan bana aynn free gibi geldi üç beş free css uygulamışsan fark eedersin

yazılar lorem ipsum
tr.gg'de 2-3 kişi dışında kimsenin haberdar olmadığı bişeydir.
zaten kimse kendi başına tasarım yapmaya yeltenmediği için kullanım alanı tr.gg'de yok.
yazı konacak yerlere koymak için rasgele anlamsız kelimelerden oluşan paragraflardır.
free templatelerde bu görülür. ama sadece free templatelerde değil profosyonel olan herkes tasarımında kullanabilir.