Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Renkli Webmaster Tasarımı xD olmaz demeyin xD

Canım sıkıldı böle bir tasarım yaptım xD sizede veriyim dedim biraz acayip oldu ama xD

Mesaj08.09.2009, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı kimse editleyemez boşuna bu tür tasarımlar yapma başlık resmini nasıl değiştirecekler bide kodlayayım deme sakın..
Mesaj08.09.2009, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
tasarımı kimse editleyemez boşuna bu tür tasarımlar yapma başlık resmini nasıl değiştirecekler bide kodlayayım deme sakın..

yok yok yok öle yapmıyımcam bunların hepsini başlıklarını [site ismi] olarak değiştiricem

bu tasarım sadece ölesine
Mesaj08.09.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsini bir baslık altında toplasan iyi olur diyorum
Mesaj08.09.2009, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

alperen-ocak yazmış:
hepsini bir baslık altında toplasan iyi olur diyorum

Ewt haklısın ama ayrı ayrı yapıyorum Kodladıktan sonratek başlık altında vericem

Bundan sonra neydeyse hiç tasarım eklemiyicem sitem için bir tasarım yapıorum okullar açılmadan önce tasarımları sadece size sundum Smile

Mesaj08.09.2009, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saçma tasarım yapıyorsun Smile ustmenu menu bunları hiç profesyonel sitelerde gördünmü yazıyorlarmı ust menu menu diye ayrıca kırmızı 10 20 px stroke kötü duruyor...Birde şey yazanlara sinir oluyorum sitemize hoş geldiniz XD
google'un üstüne sitemize hoş geldiniz yazdığını düşünsene
Mesaj09.09.2009, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

styletype yazmış:
çok saçma tasarım yapıyorsun Smile ustmenu menu bunları hiç profesyonel sitelerde gördünmü yazıyorlarmı ust menu menu diye ayrıca kırmızı 10 20 px stroke kötü duruyor...Birde şey yazanlara sinir oluyorum sitemize hoş geldiniz XD
google'un üstüne sitemize hoş geldiniz yazdığını düşünsene

al bi de benden xD
ben bi ara google tr.gg version diye bi resim hazırlamıştım. sağda da 88*31 banner reklam alanları vardı.
logonun hemen altında pagerankımız 10'dur link takas yapılır yazıyo filan xD
Mesaj09.09.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım güzel ama sadece resımde Very Happy