Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Bakınız Lütfen

Arkadaşlar bizim kopya sitemizi açan www.haylaztv.tr.gg adresine lütfen kanmayın.Logomuzu içeriğimizi hatta yayınımızı hatta ve hatta bizim kendimize özel yaptığımız tv programını çalan bu arkadaşa burdan yuh olsun diyorum.Bizim günlerce uğraşarak açtığımız tvyi bir saatte kopyalayan şerefsizlere gününü gösterelim.Sitemizin hakkında copyright yazıyor bizde bu kişiyi dava edeceğiz...
Mesaj08.09.2009, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw saçmalama adam kendi tvsini kurms
Mesaj08.09.2009, 10:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

webmaster-html-kod yazmış:
yaw saçmalama adam kendi tvsini kurms
kendi tv sini kurarken nedne logo aynı 3'lü Zirve programı bile koymuş adam ve bu program bize ait bi program eğer siz hala bize karşı bu kanalı savunacaksanız hiçbişey demiyorum ve sizi Allaha havale ediyorum
Mesaj08.09.2009, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Amına koyım böyle bsnin ulan orospu çocuklarının toplandığı asite ulan ne götsünüz lan hepiniz tam orsopu çocuğusunuz hiç biriniz emekten anlamıyor hepiniz kaltaksınız aranızdan bir kaç kişi düzgün onlarda yanlışlıkla girdi buraya hepiniz bizim yükselişimizi kıskandınız 6 günde1150 kişi almamıza çatladınız ve kopyalşarımızı aldınız flood yapıyonuz dediniz ama biz başka yerde sitemizi kuracağız alayınızın amına koyayım olum emek siye bir şey biilmiyorsunuz hepiniz kaltaksınız bu mesajı okuyan bazı arkadaşlardan özür diliyıorum yukarıdaki mesajı yazan ibnede hırsızın tekidir.İsterseniz şimdi sitemizi silinki öbür dünyada allah hepinizin belasını versin.GÖTTTTT OROSPU ÇOCUKLARI Twisted Evil
Mesaj08.09.2009, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kişi kişinin aynasıdır dediklerinin hepsi aynen kendine denmiş gibidir...Bu sözü de ben deil mevlana hazretleri söylemiştir...Harbi bi bildiği varmış...

http://imfix-yazilar.tr.gg/kullanim-sozlesmesi.htm İşte girin bakın...
Mesaj08.09.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

imfix shup up!.Lütfen sitemin introsuna girin.Ne kadarda salaksınız.Bu kadar salaklık görmedim.Yaramaz ile Haylaz aynı değil mi?.Salaklar adam başka isim bulamamış.Adam başka bir program adıda bulamamış logosuda!
Mesaj08.09.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Kilit + Siteler Silinmiş.İnşallah Birdaha Böyle Birşey Olmaz
Mesaj08.09.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu yapılan haksızlığa bak adam resmen tümbilgileri çalmış umrunuzda değil yazık ya bs nin haline bak
Mesaj08.09.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendaloyun yazmış:
şu yapılan haksızlığa bak adam resmen tümbilgileri çalmış umrunuzda değil yazık ya bs nin haline bak

Arkadaşlar Sorunlarınızı Forumda konu Açarak Çözüm Bulamassınız...Support'a Bildirin.Gerekeni Yapıcaktır Eminim.
Mesaj08.09.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: mrb arkdaşlar

buarda hiç tanımyan sitelerin reklamını yapdınız.herkez biliyor artık haylaz tvyi de yaramaz tvyide nedeyim ki reklam yapın devem edin ne duruyorsunuz.
Önceki mesajları göster: