Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu: photoshop

Arkadaşlar photo shopla yaptığım bir resmi imageshack a nasıl yüklerim.
Mesaj09.09.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://imageshack.us/ girin.
browse'ye tıklayın..
resmi seçin..
seçtikten sonra start upload'a tıklayın..
link şeklinde bir yere koymak istiyorsanız '' Direct link to image '' yazan yerin yanındaki url'yi alın.
sitenize eklemek için, Thumbnail for Websites yazan yerin kutusundan alın sitenize KAYNAK butonuna basarak ekleyin..
Mesaj09.09.2009, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer resmin urle adresini almak istiyorsan bedava sitemden sayfa değiştire gir yeni sayfa ekle resimi ekle öylede resimi internete yükleyebilirsin
Mesaj09.09.2009, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfiriend-anl yazmış:
eğer resmin urle adresini almak istiyorsan bedava sitemden sayfa değiştire gir yeni sayfa ekle resimi ekle öylede resimi internete yükleyebilirsin

Adam anyayı soruyor, sen konyadan bahsediyorsun..
neyse devam.. /:
Mesaj09.09.2009, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
hackerfiriend-anl yazmış:

Adam anyayı soruyor, sen konyadan bahsediyorsun..
neyse devam.. /:

ne alakası var adama yöntem öğretiyoruz lütfen saçmalamayın
Mesaj09.09.2009, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshopu bilen adam bunu bilmezmi ya Mr. Green
Mesaj09.09.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Bunu Bedava SitemDende Yapabilirsin.

Resimlerimi Yönet'Den Upload Edebilir.
Sağ Tık Yapıp Özelliklerden Resmin Urlsini Alabilirsin.. Wink
Mesaj10.09.2009, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha arkadaşlar tamam ben zaten bunları biliyorum ve böyle yapıyorum ama .psd dosyaları gözükmüyor.(browseye tıkladığımda)
Mesaj10.09.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
yha arkadaşlar tamam ben zaten bunları biliyorum ve böyle yapıyorum ama .psd dosyaları gözükmüyor.(browseye tıkladığımda)
psd resim demek değil sorununu açık anlat o zaman internete psd upload falan yaz .
Mesaj10.09.2009, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

imageshack resim uzantılı dosyaları alır psd resim uzantılı dosya deildir o tür dosyaları rapidshare den yükleyebilirsin eğer orda silinior diorsa dosya.tc var o psd uzantılı kabul etmior ancak rar yapıp sonra upload edebilirsiniz.
Mesaj10.09.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar siz photoshopta çalışma yaptıktan sonra nereye yüklüyorsunuz veya uzantısınımı değiştiriyorsunuz.
Mesaj10.09.2009, 10:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
arkadaşlar siz photoshopta çalışma yaptıktan sonra nereye yüklüyorsunuz veya uzantısınımı değiştiriyorsunuz.

photoshopta tasarım yaptıysan sitene koyucaksan tasarımı kodlaman gerekir kodlama içinde ilk önce tasarımı kesmelisiniz sonra ctrl+shift+alt+s tuşuna basın
resim formatını png-24 seçin en iyi kalite olduğundan sonra orda dosya şeklini images and html yapın save deyince size kodu ve resimleri vericektir resimleri upload edip koddaki yerlerine yerleştirin tasarım üstü altı ayırın tasarımınız hazırdır Wink
Mesaj10.09.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url çok saol yaptım sonunda
Mesaj10.09.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
add-url çok saol yaptım sonunda

önemli deil