Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu: dowland meselesiyle ilgili!

arkadaslar bedava sitemde dowland yassak bunu bilioruz

ama rapidshere linkide yasak mı?
Mesaj11.09.2009, 06:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben koydum ama yasakmı bılmıyorum eger yasaksaa hemen kaldıralım biri cvp yazsınn lütfwenn kendi downloadlarımız rapid ? şahsen benimkii öle.. Embarassed
Mesaj11.09.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusuz>

Kaynak Verirsen Bişey Olmaz Mesela Bu Programlar www.tamindir.com dan alınmıştır madi ve manevi sonuçlardan biz sorumlu deyilz gibi bi kaynak veirsen sorun olmaz
Mesaj11.09.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Kaynak Verirsen Bişey Olmaz Mesela Bu Programlar www.tamindir.com dan alınmıştır madi ve manevi sonuçlardan biz sorumlu deyilz gibi bi kaynak veirsen sorun olmaz

Ben de böyle düşünüyorum. Ama en iyisi Ayarlar' a girin. Sayfanın en altında İnternet hukuku hakkında bilgi yazıyo ona tıklayın okuyun Wink
Mesaj11.09.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar

Alıntı:
Downloads:
Normal koşullarda piyasadan satın alınması gereken ücretli programlar hariç olmak üzere download imkanı tanımam mümkündür. Aksi, dükkana girip programı çalmaktan farklı birşey değildir. Freeware veya Shareware gibi programların dağıtımına izin vardır ama ücretli programlara yoktur. Aynı şekilde programları direkt bir linkle yükletmeğe izin yoktur ama bu hizmeti sunan sayfaya yönlendirici bir link sunmak serbesttir.

demişler http://www.bedava-sitem.com/recht-tr.php burda...
Mesaj11.09.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama kendi yapımlarını direkt link olarak yayınlarsın
Önceki mesajları göster: