Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni mail adresi değiştirme/ Lütfen bir bakın şu probleme

Arkadaşlar mail adresi değiştirme kısmına yeni mail adresimi yazdım fakat mail adresimi bir harf eksik yazıp bu işlemi yaptım . Şİmdi doğru olanı yazmak istiyorum fakat bukadar sık değiştiremezsin diyor. Ne kadar sık olabileceğini biliyor musunuz. Yani bir daha nekadar süre sonra değiştiricem. Ve bu süre kısıtlamasının olma mantığını çözemedim. Çünkü eğer yanlış yazdığım gibi bir mail adresi varsa ve o mail adresi sahibi onu onaylarsa benim emeklerim boşa gidecek. Bu yüzden hemen tekrardan değiştirmek isteriz fakat bukadar sık değiştiremezsiniz uyarısı işi bozuyor.
Mesaj11.09.2009, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada çözüm arama support-tr' ye yaz modlara yaz onlar bir çözüm bulabilir bizim yapabileceğimiz bir şey malesef yok Crying or Very sad
Mesaj11.09.2009, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr[at]webme.com

bu maile açıklayıcı şekilde mesaj atın.gerekini yaparlar.

[at]=@
Mesaj11.09.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
support-tr[at]webme.com

bu maile açıklayıcı şekilde mesaj atın.gerekini yaparlar.

[at]=@

Bunu kastedmiştim Wink
Mesaj11.09.2009, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler
Mesaj11.09.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-ciyiz yazmış:
Burada çözüm arama support-tr' ye yaz modlara yaz onlar bir çözüm bulabilir bizim yapabileceğimiz bir şey malesef yok Crying or Very sad

Peki bu sürenin nekadar uzun olduğunu bilen var mı bir daha değiştirmek için nekadar beklemem lazım bir gün mü? Bu süreyi tam olarak bilen var mı?
Mesaj11.09.2009, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

fotograflar119 yazmış:
net-ciyiz yazmış:

Peki bu sürenin nekadar uzun olduğunu bilen var mı bir daha değiştirmek için nekadar beklemem lazım bir gün mü? Bu süreyi tam olarak bilen var mı?

Görevli en kısa sürede cevaplar.
Mesaj11.09.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
fotograflar119 yazmış:
net-ciyiz yazmış:

Görevli en kısa sürede cevaplar.

Kastettiğim o değildi. Yani bu tekrar mail adresini değiştirmem için gereken süre nedir? Bukadar sık değiştiremezsiniz diyor ya.
Mesaj11.09.2009, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu sorman için verdik zaten bunları
Mesaj11.09.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: SELAM

BIRAZ BEKLE 1-2 HAFTA FELAN OLAMSA FORM GRS
Önceki mesajları göster: