Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2009, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Sonunda Cem Garipoğlu(Nede Garip ama ha) Yakalandı!!

Cem Garipoğlu Yakalandı
12 Eylül 2009 / 01:30

Emniyet Müdürü Çapkın "bir hafta içinde yakalanacak" demişti. Daha 4 gün geçmeden dediğini yaptı gibi görünüyor.

İnternethaber.com'da yayınlanan habere göre, Münevver Karabulut'un katil zanlısı olarak 6 aydır aranan ancak bir türlü izine rastlanamayan Cem Garipoğlu yakalandı.

Alınan bilgilere göre; Garipoğlu, Ermenistan'da yakalandı ve bugün akşam saatlerinde Türkiye'ye getirildi. Ancak İstanbul Emniyeti Garipoğlu'nun yakalandığını gizliyor. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, 1 hafta içinde yakalama sözü verdikten 4 gün sonra yakalanan Cem Garipoğlu'nun ilk sorgusu bitmeden resmi bir açıklama yapmak istemedi. Yarın sabah resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Bu gece saatlerinde Cem Garipoğlu'nun yakalnadığına dair kulisleri bilgiler düşmüş ancak iddia doğrulanmamıştı. İNTERNETHABER'in Cem Garipoğlu'nun yakalandığına dair iddiaları haber yapmasının ardından; resmi olmayan doğrulama geldi. Emniyet içinden gelen ve basın kuruluşlarını da harekete geçiren iddia; emniyet yetkilileri ya da İstanbul valiliğince henüz resmi olarak doğrulanmadı; ancak resmi hiç bir yalanlama da yapılmadı.

MÜDÜR 'KISTIRDIK' DEMİŞTİ

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun para kaynaklarının kesildiğini belirterek "Yakalanması an meselesi. Etrafındaki çember iyice daraldı. Bir hafta içinde mutlu sona ulaşacağız" diye 4 gün önce açıklama yapmıştı.

Çapkın'ın bu sözlerinin üzerinden 4 gün geçtikten sonra, biraz önce İstanbul'dan başlayan ve Başkent Ankara'ya kadar uzanan iddia ortalığı kapladı. Ve biraz önce de Garipoğlu'nun yakalandığı resmi olmayan kaynaklarca doğrulandı.

ÖZEL TİM BULDU

Yaklaşık 6 aydır aranan katil zanlısı Cem Garipoğlu’nu yakalamak için İstanbul emniyeti tarafından kurulan özel ekibin yaptığı yoğun çalışmalar sonucunda Garipoğlu'nun yakalandığı bildirildi.

Kaynak : İnternethaber
Mesaj11.09.2009, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALLAHA ŞÜKÜR yani bunca zamandır yakalanmaması zaten şaşırtıcıydı iyi olmuş adalet yerini buldu
Mesaj11.09.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ermenistanda yakalanması ayrı bir garip...

ama yakalandı ya valla haberlerde herügn bu adam vardı.
Mesaj11.09.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

nihayet yakalanmış ... inşallah doğrudur..
Mesaj11.09.2009, 23:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yakalandıgı İyi Olmuş Wink
Mesaj11.09.2009, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

garibime gitti bu haber sadece İnternethaber sitesinde gördüm
Mesaj11.09.2009, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yüksek hitmal doğru zaten yerini dulduk demişlerdi.
Mesaj12.09.2009, 00:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

yalan bence 6 ay yakalanamiyan 4 gundemi yakalanacak Exclamation
Mesaj12.09.2009, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ohh beee valla rahat uyuyarbilirim.. Mr. Green
Mesaj12.09.2009, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok şükür haber doğruysa münevverin babasından kurtulduk artık iyice tiksindim bu olaydan
Mesaj12.09.2009, 00:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler münevver karabulut'u tanıyan biri olarak cem'in yakalanmasına çok sevindim.

Okuldakiler nasıl sevinmiştir bilemezsiniz...

Tabi yakalanma olayında da bir alicengiz olayı döndü ama hadi bakalım çıkar yakında foyası...

Mesaj12.09.2009, 00:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:

Sanki Rahat Uyuyamıyordunda Smile
Mesaj12.09.2009, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

chitter yazmış:
wording yazmış:

Sanki Rahat Uyuyamıyordunda Smile

Horlama Sesin Buraya Geliyordu Mr. Green
Mesaj12.09.2009, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Beyler münevver karabulut'u tanıyan biri olarak cem'in yakalanmasına çok sevindim.

Okuldakiler nasıl sevinmiştir bilemezsiniz...

Tabi yakalanma olayında da bir alicengiz olayı döndü ama hadi bakalım çıkar yakında foyası...

Nerden Tanıyon..?
Mesaj12.09.2009, 04:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Vahşi bir cinayete kurban giden ve cesedi Etiler'de bir çöp konteynırında bulunan Münevver Karabulut'un 192 gündür aranan katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalandığı iddia edildi. Televizyon ve gazetelerin haber merkezlerinde büyük yankı uyandıran iddia, daha önce yapılan "Çember daraldı, yakalanması an meselesi" açıklamalarıyla da güçlendi. Aynı kaynaklar, Cem Garipoğlu'nun yakalandığı haberinin bugün açıklanacağını da ileri sürdü. Ancak, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın dün gece SABAH'a yaptığı açıklamada, iddiayı kesin bir dille yalanlayarak, "Tamamen asılsız. Cem Garipoğlu henüz yakalanmadı" dedi. Emniyet Müdürü Çapkın'ın yanı sıra Asayiş Şube Müdürlüğü de yakalanma haberini sert bir dille yalanladı. Zanlının yakalandığına ilişkin ilk iddialar Münevver'in babası Süreyya Karabulut ile Cem'in amcası Hayyam Garipoğlu arasındaki 'kan parası'na aracılık eden Cemil Baran tarafından ortaya atılmıştı. Baran, Cem'in 25 Eylül'de teslim edilmesinin planlandığını, Ermenistan'da yakalandığını ve Türkiye'ye getirileceğini iddia etmişti. Ancak geçtiğimiz hafta gözaltına alındığında bütün iddialarını inkar etmişti.

kaynak sabah....

belki yakalanmistir belki daha yakalanamadi belki yeri tespit edildi ama elinde sonunda yakalanacak,,
insallah ortaya atilan idiaalar dogrudur ve yakalanmistir,,
evladini kaybeden ailenin yerine bi kendinizi iki saniyelik koyun nasil perisanlar maaf olmuslar Allah yardimcilari olsun ve saglik huzur versin

belki yakalandi fakat inkar ediliyor halk ayaklanmasin diye halkin ayaklanarak bir katil zanlisini linc etme istekleri önceden görülmüs birsey bunu önlemek icin derin devletin konuya el atmasi gibi birseyde olabilir

ben ismini yazmak agzima almak istemiyorum adinin 3 harfli kisi olan kisinin yakalandigini gösteren ve devlete savcinin karsisina atilmadan yakalandigini kendime inandiramiyorum resimleri görmeden huzura varamiyacam
o kisinin durumu ceza evinde ne olur hic düsünmek bile istemiyorum kacacak yer arar akli dengesi zaten bozuk bir kisi ne desem az olur ya

kusura bakmayin arkadaslar biraz agir oldu sözlerim Rolling Eyes
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: