Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2009, 07:08 (UTC)    
Mesaj konusu: şifremle giriş yapamıyorum

Selamün Aleyküm sorun başka bir kullanıcı adım yorgunn 29.08.2007 tarihinde bu siteyi açtım bir zaman sonra şifremle giriş yapamadım sonra sitemde şimdide var bir şeyler eklenmiş ana sayfaya cinsel sitelerin urlleri eklenmiş bu da oluyo ki başka birileri büyük ihtimalle şifremi almış kayıtlı olduğum epostayı hemen hemen hatırlamıyorum aradan 2 sene geçmiş neredeyse onun için kayıtlı olduğum epostayı bana bildirirseniz oturum açarım İNŞAALLAH böylece şifrelerimi gönderirseniz kayıtlı olduğum adrese sevinirim isterseniz sadece kayıtlı olduğum eposta adresimi verin ordan size şifre talebimi iletim böylece adresimi teyit etmiş olurum siteyi ben açtım ancak şu an benim kontrolümdedeğil yardımcı olursanız çok sevinicem zaten sitenin hiti günde bir iki kişi sizde görebilirsiniz ana sayfaya da bakabilirsiniz yorumlar kısmına cinsellik yazıları var yorumlar halinde ve bıraktığım tarihten itibarende siteye hiç bir içerik eklenmemeside söylediklerimin kanıtıdır iyi günler
bu yolla şifreme ulaşabilirmiyim
Mesaj12.09.2009, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

SELAM ONCELIKLE SEN BUNUN ŞİFRESINI DEGİŞTIMEN ZOR ÇUNKU MEAİL ADRESINI BILMIYORMUSN AMA SİTENI SILEBILME SANSIN OLABİLİR
support-tr( at )webme.com buna meail at durumu soyle ona gore davran
Mesaj12.09.2009, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu: şifre

şu ana kadar kullandığım bir kaç eposta adresim var onları yazdım gönderdim bu konuyu açmadan göndermiştim muhtemelen bunlardan birisi ile kayıt olmuştum yazdım onları gönderdim İnşaallah yakında bu sorun hallolur siteye giriş yapamadığım tarihten itibaren hiç bir şey eklenmemesi ve siteye cinsel içerikli urllerin yorum adı altında yazılması beni şüphelendiriyor
Mesaj12.09.2009, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bahsettiğim kullanıcı adı bu mesajları yazdığım dekarasyoncu değildir kullanıcı adım yorgunn bu adımla oturum açamıyorum
Önceki mesajları göster: