Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2007, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu: SITEME KENDIM PROGRAM EKLEYEBILIR MIYIM?

arkadaslar benım sorum su sıteme ornegın kendı bılgısayarımda bulunan bır program setup ını koyabılır mıyım?bu nasıl yapılır??
Mesaj03.09.2007, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakiniz resim harici dosya yükleme.
Mesaj03.09.2007, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SITEME KENDIM PROGRAM EKLEYEBILIR MIYIM?

sabotaj-turk yazmış:
arkadaslar benım sorum su sıteme ornegın kendı bılgısayarımda bulunan bır program setup ını koyabılır mıyım?bu nasıl yapılır??

program upload sıtelerı var upload ettıkden sonra sana lınkını verır sıtene koyarsın ısteyen tıklayıp ındırır
Mesaj03.09.2007, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya benım ıstedımm ben kendı bılgısayarımdakı programları koycam bunun bı yolu yok mu
Mesaj03.09.2007, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi bilgisayarindaki programin iste web ortamina aktarilmasi gerekiyor. Bu da arkadasin dedigi sekilde oluyor.
Mesaj03.09.2007, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar dedıgınızı yaptım rapıdshare den upload ettım bana bı lınk werdıler onu sıteme ekledım fakat lınkı tıklayınca rapıdshare nın sıtesıne gırıoo ve ındırme yapmak ıcın bı kac yere tıklamak gerekıor!yanı bu bılmeyen kullanıcıyı ugrastırır!baska bı sekılde upload yapamaz mıyız benm ıstedım lınke tıklandıgı anda zıp dosyası hazır bı sekılde ekrana gelmelı kaydet dıyerek kullanıcı ıstedıgı yere ındırebılmelı!!
Mesaj03.09.2007, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar dedıgınızı yaptım rapıdshare den upload ettım bana bı lınk werdıler onu sıteme ekledım fakat lınkı tıklayınca rapıdshare nın sıtesıne gırıoo ve ındırme yapmak ıcın bı kac yere tıklamak gerekıor!yanı bu bılmeyen kullanıcıyı ugrastırır!baska bı sekılde upload yapamaz mıyız benm ıstedım lınke tıklandıgı anda zıp dosyası hazır bı sekılde ekrana gelmelı kaydet dıyerek kullanıcı ıstedıgı yere ındırebılmelı!!
Mesaj03.09.2007, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabotaj-turk yazmış:

o zaman dah kolay bı sıte var oraya upload et
www.speedyshare.com
Mesaj03.09.2007, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

oylee bı sıte yok gercekcı bı sekılde YARDIMCI OLURSANIZZ SEWINIRIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Mesaj03.09.2007, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabotaj-turk yazmış:
oylee bı sıte yok gercekcı bı sekılde YARDIMCI OLURSANIZZ SEWINIRIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

kardes ole bı sıte olmaz olurmu var www.speedyshare.com gırdıgınde gözata tıkla programı sec click here to start uploadıng yazan yere tıkla yuklendıkten sonra sana llınkı verecektır
Mesaj03.09.2007, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa kardes tıklıom ama sıteye gıremıommm sayfa goruntulenemıoo dıoo??
nasıl olcak yaw?
Mesaj03.09.2007, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamm kardes saolasın hallettım bı de burdan deneyımSmile
Mesaj03.09.2007, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

şoyle yap bir programı indir butonunu sağ tıkla özellikler de bir url vardır onu kopyala (ayrı ayrı upload yapmana gerek yok ) sonra ister bu linki yayınla ister inndir yazıp köprü olarak linki ekle
Mesaj03.09.2007, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar o tamam da hanı sayfa acıldıgı zamn en ustte bı yazı warya( Bedava bedava-sitem,super tasarımlar 1 gb hafıza alanı bedava )
bu yazının hemn altındakı yere nasıl resım eklıez? bılen var mı?Yapan kardesım anlatsa bı?
Mesaj03.09.2007, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabotaj-turk yazmış:
arkadaslar o tamam da hanı sayfa acıldıgı zamn en ustte bı yazı warya( Bedava bedava-sitem,super tasarımlar 1 gb hafıza alanı bedava )
bu yazının hemn altındakı yere nasıl resım eklıez? bılen var mı?Yapan kardesım anlatsa bı?

logoyu dıyorsun sen onu da resımlerı yonetten resmı eklıyorsun tasarım ayarlarına gırıyorsun tasarımın altındakı yazının altın da Başlık resmi (1000x178 Piksel), normal Başlığın yerine geçer yazar ordan secersın
Önceki mesajları göster: