Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: TASARIMI VB. DEĞİŞTİRDİK HER GÜN FARKLI ŞEYLER EKLİYORUZ

DURMA SİTEME GİR AMA YAKINDA SİTEMİ YÖNLENDİREREK FORUM YAPCAM TEŞEKKÜRLER Smile
Mesaj15.09.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence iyi değil... her gün yeni konular acıp forumu kirletmesene....tam bitir siteni öyle yazarsan daha iyi olur
Mesaj15.09.2009, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım sürekli konu açarak forumu kirlettiğinin ne zaman farkına varıcaksın çok merak ediyorum doğrusu ? Wink
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj15.09.2009, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

herkez yapıyor ama onlara söylemiyorsunuz örneğin alisanwebsitesi ardarda konu açmış bu sayfada Site Değerlendirme Alanında yani 1. sayfada görüyorsunuz dimi o zaman herkeze söyleyinde bizde neyin ne olduğunu anlasak o zaman

özürdilerim ama yani
Mesaj15.09.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

-sarkicilar- yazmış:
herkez yapıyor ama onlara söylemiyorsunuz örneğin alisanwebsitesi ardarda konu açmış bu sayfada Site Değerlendirme Alanında yani 1. sayfada görüyorsunuz dimi o zaman herkeze söyleyinde bizde neyin ne olduğunu anlasak o zaman

özürdilerim ama yani
ben onu uyardım
Mesaj15.09.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence kimse kimsenin reklam vermesine karışmasın sonuçta bu forum reklam vermek için forumun kirlendiği fln yok adını vermek istemediğim bazı arkadaşlar herkezin işine karışmasa iyi olur zaten bir kere daha bu arkadaşın her şeye karıştığını görürsem yetkilelere şikayet etcemm
Mesaj16.09.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimi şikayet edicen
Mesaj16.09.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu acan kardeşim üst bölümü değiştir.
ikincisi reklam konusa gelince burada herkesin reklam yapması normaldir ama zırt pırt her yere konu acmak illa girin yalvrarım girin gibi sık sık konu acmak üzücü bir taraftır böyle girmelerini saglamaktansa bunun yerine forumda hayırlı işlerle sitenizi reklam yapınız inşallah

Mesaj16.09.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

üst bölümü değiştiriyorum sağol Smile
Önceki mesajları göster: