Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu: video köşesinde yazı sorunu lütfen yardım

arkadaşlar ben youtubeye kendim emek verip elimde olan filmleri yükleyip emblead kodunu alıp siteme koyuyorum burda sorun yok videodada ancak sorun video köşesinde yotube yazması ben bunu yok etmek istiyorum nedeni ise sitemizde sanılıyorki bu bizim emeğimiz deil alıntı bunun yokmudur çözümü
Mesaj17.09.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

video kodu paylaşırmısın.

Mesaj17.09.2009, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/us2xEBFWt8o&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/us2xEBFWt8o&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

örnek olarak bunu verebilirim bu video bana ait emrah acı
Mesaj17.09.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef kalkmaz çünkü youtube ye uploand ediyorsun onu oda kendi yayınladığını belirtmek için onu koyuyor bırak dursun zararı neyki sana Very Happy

Mesaj17.09.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

diyorumya herkes benım deıl başkasının emeğini kaçırdıgımı sanıyor aslında ben alıntı yapmaktan nefret ederim çok zor durumda kaldığımda alıntı yaparım türk filmleri üzerine sitem yaptıgım paylaşımlarda yotube yazısı çıkıyor ve emek verdıgım sey cope gıdıyor herkes hırsız sanıyor benı
Mesaj17.09.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki ytoutube haricinde bir siteye eklesek gine köşede cıkıcakmı o yazı