Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendine İyi Bak B.S.

Merhaba,

Bedava Sitem'i bırakıyorum. Foruma son mesajımı yazmak istedim beni tanıyan arkadaşlarım herkes kendisine çoook iyi baksın.

Bedava sitemdeki zaman yolculuğuma şöyle bir göz atacak olursam 03.08.2007 tarihinde başlamıştım şimdi günlerden 16.09.2009 evet 3 yıl olmuş dile kolay.. Hatırlıyorum da ilk bedava sitemin kendi orjinal temalarıyla başlamıştım herkes gibi... Daha sonra red tasarım blue tasarımları deiştirmişlerdi forumda kapış kapış gidiyodu herkesin sitesi neredeyse aynıydı, hazır templateleri uyarladı bi arkadaş derken herkes hazır template uyarladı sitesine...

P.S. muhabbetinin döndüğü zamanlardı nerden bileyim photoshopun kısaltmasıymışSmile onu da öğrendik sular seller gibi epey de ps tasarımıyla kaldı sitemiz.....

Şu sıralar kendimi aşmış durumdayım. Burası bir okul gibi ve ben bu okuldan belki kimilerine göre kötü bir karneyle, kimilerine göre iyi bir karneyle mezun oldum. En azından davranış notlarım iyidir adminlerin hiç biriyle takışmadım yolumuz hiç kesişmedi yani....

Bir oyun düşünün bilgisayar oyunu oyunu sıfırlamak için uğraştınız debelendiniz ve başardınız artık bi hevesiniz kalırmı o oyunu oynama biraz benim durum öyle... Bu uğurda ne 'game ower' olanlar oldu bu işi yarı yolda bıraktı. Yapmak isteyipte yapamadığım hiç birşey olmadı allaha şükür gömüldüm kendime uğratım yaptım gecelerce sildim yine yaptım deiştirdim yine yaptım beğenmedim yine sildim tekrardan yaptım. Zafer benim oldu hep.

Zafer sizlerin olsun hep....

Allahısmarladık..

Mesaj16.09.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence yanlış yapıyorsun..
Ama sen bilirsin.
Bende bırakacaktım ama bırakılmıyorki arkadaş..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj16.09.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem'deki anlaştığım daha doğrusu abim olarak,
Gördüğüm kişilerin başındaydın sen..
Yolun açık olsun abi Sad Sad
Mesaj18.09.2009, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güle Güle Başka Ne Diyim Very Happy

Önceki mesajları göster: