Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2007, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTENİ EKLE

Arkadaşlar soldaki butonlarda yazan siteni ekle linkine tıklayıp sitenizi eklerseniz . Günlük 25 Tık Garantidir . B u sayı emin olun gün geçtikçe artmaktadır . EMEĞE SAYGI
Mesaj03.09.2007, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen Yeni Eklediğiniz Kategori,Kod vs. Gibi Şeyleri Önceden Açtığınız Konuya Yazınız...

Mesaj03.09.2007, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

davids89 yazmış:
Lütfen Yeni Eklediğiniz Kategori,Kod vs. Gibi Şeyleri Önceden Açtığınız Konuya Yazınız...

Diğer katagori kitli kardeş bunu kullanıyorum
Mesaj03.09.2007, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

ALın Size ProfosyoneL Tasarım Smile

Bu Konunuza Cevap Yazılıyor..

Mesaj03.09.2007, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

davids89 yazmış:
ALın Size ProfosyoneL Tasarım Smile

Bu Konunuza Cevap Yazılıyor..

ozman kitleyelim Smile
Mesaj03.09.2007, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle böyle bir güzel bir siteye üye olmaktan çok mutluyum. İnsallah tüm gençler üye olur ve bilgilenirler.Siteniz hayırlı olsun.Yapmış olduğunuz site için öncelikle tesekkür ederiz.Yapmış olduğunuz çalışmalar Türkiye capında büyük yankı uyandırmakta.Çalışmalarınızın tüm Türk Gençliğine yararlı olacagına inanıyor başarılarınızın devamını dilerim.
Mesaj04.09.2007, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlderskod yazmış:
Öncelikle böyle bir güzel bir siteye üye olmaktan çok mutluyum. İnsallah tüm gençler üye olur ve bilgilenirler.Siteniz hayırlı olsun.Yapmış olduğunuz site için öncelikle tesekkür ederiz.Yapmış olduğunuz çalışmalar Türkiye capında büyük yankı uyandırmakta.Çalışmalarınızın tüm Türk Gençliğine yararlı olacagına inanıyor başarılarınızın devamını dilerim.

Sağolasın
Mesaj04.09.2007, 12:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya şu soldaki menüyü nasıl değiştircem ben ? Senin sitedeki menü gbi olmasını istiyorum.Siten çok güzel olmuş. www.bekoo.tr.gg
Mesaj04.09.2007, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoo yazmış:
Ya şu soldaki menüyü nasıl değiştircem ben ? Senin sitedeki menü gbi olmasını istiyorum.Siten çok güzel olmuş. www.bekoo.tr.gg

Sağolasın kardeş soldaki menü tasarım ayarlarından değişir flaşlı benimki sende yaparsan seninkide olur
Mesaj04.09.2007, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteme mod alımı başlamıştır haberiniz olsun
Önceki mesajları göster: