Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Tasarım İle İlgili Soru_???

Merhaba arkadaşlar ben siteme freetemplate uyguladım ama siteme ana sayfadan hariç bir sayfa yapamadım mesela haberler sayfası bir türlü yapamıyorum lütfen yardım edin kafayı yicem....
Mesaj19.09.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım edeyim,

Merhaba,
Arkadaşım indirdiğin tasarım dosyasının içinde index.html dosyasının olması lazım onun içindeki kodu ana sayfaya at içerği değişirsin, Diğer sayfaarada aynısını yap gine içerği değşirsin umarım yardımcı olmuşumdur Smile
Mesaj20.09.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğini yaptım bak ne oldu: www.covermaband.tr.gg

Sitenin gerçek halide bu:
http://www.freecsstemplates.org/preview/primitiveelement
Mesaj20.09.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

free templateler bedava-sitem'in tasarım yapısına göre ayarlanmadığı için kendin ayarlamak zorunda kalırsın.
bu da şu demek: bedava-sitem'in dilinden konuşmak.
yani tasarımın üzerindeki yazı, tasarımın altındaki yazı ve içerik olarak üç ana bölümde tasarımı bölmen gerekiyo.
içerik bölümüne kadar olan tasarımın tüm kodlarını tasaırmın üzerindeki yzı bölümüne, içerik bittikten sonraki tasarım kodlarını tasarımın altındaki yazı bölümüne, eğer örnek bir içerik varsa onu sayfaları dğeiştirden istediğin sayfana, ve css kodlarını css kod bölümüne. css kodlar dosya halindeyse onları açıp kodları alıcaksın. aynı şekilde javascript kodları veya dosyaları da olabilir.