Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.09.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Şeker Bayramı Demeye Devam Edin.. !

Biz Türkiye'de yaşıyoruz.Biliyoruz ki sadece Türkiyede olmaksızın tüm dünyada kapitalizm ve müslüman düşmanlığı yayılmaktadır.

Birde bizim bu ülkemizdeki bu kavramları savunan Türkiye'deki %50'nin üzerinde medyayı elinde bulunduran kişilerin ve İslam düşmanı kişilerin sürekli tekrarlamalarıyla artık Ramazan Bayramına şeker bayramı deniyor.

Sizde böyle bu oyunlara uyarsanız ülkemizdeki milli birlik nasıl yakalanacak.Peki 1920 lerde nasıl ülke birliği yakalandı.O zaman Ramazan Bayramına şeker bayramı denirmiydi.

Siz siz olun ki Ramazan-ı Şerif ayından sonraki bayram olan Ramazan Bayramı'na şeker bayramı demeyin.Türkiye'de müslümanlığı yok etmeye çalışanların oyunundan uzak durun !!!

Şimdi diyebilirsiniz ki neden böyle bir şey yazdın :
Bazı forum imzalarında ''şeker bayramınız kutlu olsun'' yazıyor.
Bayram Bannerları konusunda şeker bayramı bannerı koyuluyor v.s.

Mesaj20.09.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne saçma ya şekerin bayramımı olur. Kurban bayramında da şeker veriliyor.
Mesaj20.09.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Şeker Bayramı Demeye Devam Edin.. !

netteki yazmış:
Biz Türkiye'de yaşıyoruz.Biliyoruz ki sadece Türkiyede olmaksızın tüm dünyada kapitalizm ve müslüman düşmanlığı yayılmaktadır.

Birde bizim bu ülkemizdeki bu kavramları savunan Türkiye'deki %50'nin üzerinde medyayı elinde bulunduran kişilerin ve İslam düşmanı kişilerin sürekli tekrarlamalarıyla artık Ramazan Bayramına şeker bayramı deniyor.

Sizde böyle bu oyunlara uyarsanız ülkemizdeki milli birlik nasıl yakalanacak.Peki 1920 lerde nasıl ülke birliği yakalandı.O zaman Ramazan Bayramına şeker bayramı denirmiydi.

Siz siz olun ki Ramazan-ı Şerif ayından sonraki bayram olan Ramazan Bayramı'na şeker bayramı demeyin.Türkiye'de müslümanlığı yok etmeye çalışanların oyunundan uzak durun !!!

Size Katılıyorum.
Bundan Sonra Bende Hata Yapmayacağım.

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj20.09.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Şeker Bayramı Demeye Devam Edin.. !

netteki yazmış:

Wink

Mesaj20.09.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizlere katiliyorum. Bunlar gelecek nesillere bayramin ibadet günlerinden biri oldugunu hatirindan cikarip, eglence bayrami gibi tanitmaya calisiyorlar... Wink
Mesaj20.09.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

SÖYLÜYOZ AMA ANLATAMIYOZ KİSmile

Mesaj20.09.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Çok iyi bi noktaya el attınız.Dediklerinize aynen katılıyorum.
Allah razı olsun temiz dusunceniz için.
Mesaj21.09.2009, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinizin yorumları için Allah Razı Olsun.Bu sorunu belirtmek istedim ki bu hataya çok düşüyoruz.

Birde bizim sitelerimiz var bizim sitelerimize gelen ziyaretçilere din düşmanlığı yapmayalım ki o kadar yanlış öğrenipte onlarında vebaline girmeyelim.

Böyle toplumsal konuları belirtmek kendinizce size farz olmalıdır.Hatalarımız oldukça uyarın ki bizde bir daha o hatayı yapmayalım değil mi ?

Mesaj21.09.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum..
forum imzamda şeker bayramı yazıyor ama resim hazır Very Happy
bende değiştiriyorum..

Mesaj21.09.2009, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kendimce bir komplo olacak.Böyle Ramazan Bayramı'na(Şeker bayramı),Kurban Bayramı'nada başka bir şey diyerek bizim bu İslami bayramlarımızı yok etmeye çalışıyorlar. Crying or Very sad

Çok güzel bir noktaya el atmışsınız..Size teşekkür ediyorum.. Wink