Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.09.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeter Artık BS kullancıları..

Arkadaşlar yeter artık boş boş konular açmayı bırakın forum ayararlı olun.
En baştaki yanlışınız şu!
Nedir bu cem garipoğlu - müvemmer başlıkları.
O kadar Şehitimizi unuttunuz bi münevveri unutamadınızz Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj22.09.2009, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bunu kesin facebook ta gördün çünkü böle bi grup kurulmuş okadar şehiti unuttunuz münevveri unutamadınız diye Very Happy
Mesaj22.09.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş olayın dalgasını bırak Allah ını seversen ciddi bişeye değinmek istiyorum.
peki yalan mı bu söylediğin herkes haber izliyo herkezin öyle veya böyle haberi var burası ne forum mu yoksa haber ajansımı.
kesilikle bu bölümün kapanması lazım(daha önce fiktim böyle değildi)
Yalan mı söylediklerim.
Bazılarınız buna paylaşım der mademki paylaşım...
Hergün kaç tane askerimizi kaybediyoruz.Kaçınız bunu paylaşıyor.... Confused
Mesaj22.09.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş kim neyi istiyosa ou paylaşır tek tek sen şunu paylaş sende şunu felanmı dicez bırak kim ne yazıyosa yazar..
Mesaj22.09.2009, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim doğru diyorsun fakat bazıları yüzünden kahraman şehitlerimiz normal bir şey gibi oluyor artık bizde.Geçen Afganistan'da 6 İtalyan askeri öldü.İtalya halkı ve tüm devlet erkanı ile tören yaptılar.Bende cg ile konu açtım fakat baktıysan video için.Şimdi burda askerlerimizin şehit olma konusundaki suçluları tartışmayalım fakat burası Türkiye anlattığım gibi diğer ülkelerde acayip olan burda normal oluyor...
Mesaj22.09.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Kardeşim doğru diyorsun fakat bazıları yüzünden kahraman şehitlerimiz normal bir şey gibi oluyor artık bizde.Geçen Afganistan'da 6 İtalyan askeri öldü.İtalya halkı ve tüm devlet erkanı ile tören yaptılar.Bende cg ile konu açtım fakat baktıysan video için.Şimdi burda askerlerimizin şehit olma konusundaki suçluları tartışmayalım fakat burası Türkiye anlattığım gibi diğer ülkelerde acayip olan burda normal oluyor...

"Dinime küfreden müslüman olsa"Derler bizim memlekette.. Wink Smile arkadaş madem bunu diyeceksin ve bunu biliyorsun neden forumda "Cem Garipoğlu Yeni Beste (Ne Hakkın Var?)"diye konu açıyorsun.. ? Smile neyse konuyu tartışma kolik hale döndürmemek için.. susmam gerektiğini düşünüyorum.. Wink Smile

Bu arada Konuyu Açan "0nlineturk1"site isimli arkadaş'a teşekkürler.. Wink Hep böyle konular açılsın.. Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Önceki mesajları göster: