Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2009, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyeye Özel Sayfa

arkadaşlar siteme üye olan kişinin kendine özel sayfası olmasını istiyorum nasıl yaparım...giriş yaptığı zaman sadece kendi sayfasını görecek
Mesaj26.09.2009, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim kadarıyla bedava sitemde böyle bişe yok üyelik sistemi var ama kendi özel sayfa bölümü yok
Mesaj26.09.2009, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitearaclari.com da üye paneli ekle var gir oraya üye ol onlar bedava siteme nasıl yapılacağını anlatmışlar..! üyeye özel sayfa falan..!
Mesaj26.09.2009, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitearacları.com pek denemedim daha güzel webmaster siteleri var onları dene

Mesaj26.09.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepinize teşekür ederm....ama biraz daha net cevaplar olsa benim için daha ii olacak
Mesaj26.09.2009, 23:10 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelerin için özel sayfa!!!

evet bunu yapabilirsin ama çok uğraştırır.her üyeye özel sayfa hazırlaman gerekir(tek tek) buna neden lüzum duyuyosun bilmiyorum ama bunu yapmak mümkün aslında.
Mesaj27.09.2009, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya aklımda bi site var onu yapcamda her üyeyenin özel sayfas olması gerekio...yapamıcam heralde Sad daha bedava sitemde böyle bi özellik yok biraz daha gelişirse bedava sitem belki ilerde yaparımm..
Mesaj27.09.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bunu Kitaraporu diye bir sitemde yapmöıştım bana özelden msj at.:d Cool
Mesaj27.09.2009, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi sayfa oluşturursun ve bu sayfayı sadece şu adam görsün diye işaretlersin sonra o sayfayı önce üye girişi yapan herkesin göreceği sayfaya koyarsın ya da ne biliyim bi şekilde senin şurda özel sayfan var diyebilmelisin adama. ama şu kadarını söyleyeyim hiç bir otomatikliği olmaz. en fazla javascript kullanarak bazı şeyler hızlandırılabilir onun dışında herşeyi elden teek teeek yazarsın yani.
Mesaj28.09.2009, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saolun arkadaşlar...yapamayacağımı anladım Very Happy bi günlük sitesi yapacaktım yani siteye üye olan kişinin sadece kendi sayfası olcak sayfaya günlüğünü yazacak ve kaydedecekti..böylece günlüğünü sanal alemde saklamış olcaktı...ama olmadı Very Happy ..
Önceki mesajları göster: