Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu: phpBB Hakkında Bilgisi Olan?

Evet arkadaşlar.Uzun zamandır forum sitesi yapmak istiyorum ama işe nerden başlayacağımı bilmiyorum.Basit bir forum sitesi yapmak istiyorum.Üyeler, Modaretör, basit bir tasarım.Biraz araştırdım çok karışık gibi geldi bana.phpBB diye birşey varmış.Forum yapmaya yarıyormuş.Ama anlayacağım şekilde bir anlatım bulamadım internette.Bu phpBB tam olarak nasıl çalışır, nedir neyin nesidir, Bedava Sitem gibi bişeymidir, paralımıdır, nasıl bi sistemdir.phpBB hakkında bilgisi olan varsa burda paylaşabilirmi Question Neutral
Mesaj29.09.2009, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

senın yerınde olsam bedava forum acma siteleri var işe once ordan baslardım ögrenmek için ondan sonra kendi forum sitemi kurardım paralı olarak mesela benım sitemde mevcut ben işe ordan baslıycam..
Mesaj29.09.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerebileceğin bir forum sitesi var mı?
Mesaj29.09.2009, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumup gir hemde türkce destekli
Mesaj29.09.2009, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yetkin Forumu Öneririm
Mesaj29.09.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulhatti yazmış:
forumup gir hemde türkce destekli

Önerin için teşekkür ederin istanbulhatti.Şuan kayıt oluyorum.Bakalım becerebilecekmiyim.
cincocuk senin de önerine bakacağım Wink
Mesaj29.09.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://firkateyn.eniyiforum.net bak burası cok guzel burdanda ders alırsın
Mesaj29.09.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulhatti yazmış:
http://firkateyn.eniyiforum.net bak burası cok guzel burdanda ders alırsın

Oraya da baktım.Yararlı bilgiler bulunuyor.Ama forumup ta birtürlü forumu açamadım.Gerekli yerleri doldurdum yanlış kod girdiniz uyarısı veriyor.30 sn bekleyin yazıyor bi sonuç yok Sad
Mesaj29.09.2009, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

He tamam şimdi hallettim.Teknolojinin gerisinde kalmışım.Yeniden denemeyi akıl edememişim Smile istanbulhattı teşekkür ederim Wink
Mesaj29.09.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim tesekkurlerınızı sitemin yorumuna yapın yeter
Önceki mesajları göster: