Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2009, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu: GencFBCafe Yeni Tasarım v5.0 BETA

Merhaba

Arkadaşlar sitemiz yeni tasarımı ile karşınızda GencFBCafe v5.0 BETA

Tasarımdan Görüntü

www.gencfbcafe.tr.gg

Mesaj30.09.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum yokmu yeni tasarıma

ayrıca sitemizin tasarımı firefox da gözükmüyor onun için ie 7 ile girip en iyi şekilde tasarımı görebilirsiniz eğer bilgisayarınızda yoksa tasarımı koyduğum resimden görebilirsiniz...

www.gencfbcafe.tr.gg
Mesaj30.09.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ie de bozuk çıkıyor tasarım....
Mesaj30.09.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

site ismi süper + fenerliyim çok güzel olmuş demek isterdim ama basit kaçmış -
Mesaj30.09.2009, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tarihdefteri

eminmisin resimlere bak orda düzgün sen ie 6 mı kullanıyosun?

@mehmet-altiner

teşekkürler...
Mesaj01.10.2009, 06:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence güzel olmamış anasayfada fener haberi yok reklam hıvır zıvır var koy kardeşim oraya 2 köşe yazısı futbolcu ropartajı v 5.0 biraz hikaye
Mesaj01.10.2009, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

@dicleokan

ordaki haberleri görmedinmi? Very Happy hehehe ayrıca BETA nın anlamını bilmiyosan konuşma BETA hala eksikler olabilir demek Very Happy
Mesaj01.10.2009, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

gencfbcafe yazmış:
@dicleokan

ordaki haberleri görmedinmi? Very Happy hehehe ayrıca BETA nın anlamını bilmiyosan konuşma BETA hala eksikler olabilir demek Very Happy

ordaki haberler hepimiizn sitesinde var zaten Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes betası filan bizi ilgilendirmez ben siteye girdinmi fenerbahceye doymak isterim dolu dolu olsun isterim o zaman girme demek istiyosun betadan kurtul oyle geliriz ben bu arada diger fenerbahce sitelerinde gezeerim bosada kotamı doldurmam ...
Mesaj01.10.2009, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmamısi siteyede beta denmez eksigi olmus olana denir oda yazılım olarak eksigi olan ..
Mesaj01.10.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

dicleokan yazmış:
olmamısi siteyede beta denmez eksigi olmus olana denir oda yazılım olarak eksigi olan ..

ya nediyon ki ya senlemi uğraşcam giren giriyo sen girmedin diye siteyimi kapatcam girmezsen girme benimde sitenin eksiği var onun için beta

ayrıca benim siteye kötü diyosun önce kendi sitene bak senin sitenin ne bi düzeni var nede düzgün bi tasarımı...
Mesaj01.10.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerli değilim ama tasarım güzel olmuş Very Happy ama sanki içerik alanı biraz dar gibi zorlayabilir
Mesaj01.10.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

masali-hayat yazmış:
fenerli değilim ama tasarım güzel olmuş Very Happy ama sanki içerik alanı biraz dar gibi zorlayabilir

evet dar:D genişletme kodu koyuyorum ama fayda etmiyor Very Happy ama olsun böylede iyi
Mesaj02.10.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz güzel.. Başarılar dilerim Wink
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj02.10.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Siteniz güzel.. Başarılar dilerim Wink

teşekkürler

ayrıca okadar bakıyosunuz bide yorum yazın ya baktım 76 altı kişi bakmış 12 kişi yorum yapmış olmuyor böyle hadi yorumlara devam Very Happy
Mesaj02.10.2009, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz daha zorlasan daha güzel olacak sanırım Wink Smile